Toyah, śpiewająca kultowy numer Kiss w stroju jednorożca? Tak, projekt szalonego małżeństwa wszedł na nowy poziom!

i

Autor: Screen z YouTube/Toyah Kolejny szalony występ Toyah i Roberta Frippa

Toyah, śpiewająca kultowy numer Kiss w stroju jednorożca? Tak, projekt szalonego małżeństwa wszedł na nowy poziom!

2023-01-25 13:34

Toyah i Robert Fripp, czyli chyba najbardziej szalone i pełne pozytywnej energii małżeństwo w świecie rocka, kontynuuje swój głośny projekt "Sunday Lunch". Tym razem muzyczna para wzięła na warsztat kultową kompozycję grupy Kiss, a wokalistka wystąpiła z tej okazji w zupełnie zwariowanym kostiumie jednorożca!

Toyah i Robert Fripp to jedno z najbardziej znanych rockowych małżeństw. Brytyjska wokalistka nowofalowa i założyciel King Crimson są razem od ponad trzydziestu lat i nadal bardzo dobrze bawią się w swoim towarzystwie. Para rozpoczęła w pandemię projekt "Sunday Lunch", w ramach którego prezentuje swoje wersje najsłynniejszych rockowych numerów. O formacie natychmiast zrobiło się bardzo głośno, ze względu na jego prześmiewczą konwencję. Choć głosy na temat projektu małżeństwa są różne, to oni nie zwracają na nic uwagi i robią swoje, świetnie się przy tym bawiąc.

Toyah w stroju jednorożca śpiewa kultowy numer Kiss!

Kolejny tydzień - kolejny szalony cover! Tym razem małżeństwo postanowiło wziąć na warsztat kultową kompozycję Kiss, czyli I Was Made For Lovin' You, tu występujące jako You Were Made for Loving Me. Być może wykon ten nie zwróciłby aż tak dużej uwagi odbiorców, gdyby nie fakt, że Toyah wystąpiła tu w wielkim kostiumie jednorożca, uderzając do tego co i rusz Roberta gumowym pyskiem i trzymaną w ręku gumową maskotką.

Internauci są zachwyceni szalonym występem i wyrażają zadziwienie tym, jak gitarzyście udało się w całej tej komicznej sytuacji zachować pokerową twarz. Sprawdź wideo z coverem Kiss poniżej!

Eska ROCK omawia nowości! Queen, RHCP, Green Day … | Dobrze Rockuje #1