Toyah i Robert Fripp w szalonym coverze Rammstein! Ta dwójka nie ma litości!

i

Autor: Screen z YouTube/Toyah Brytyjscy muzycy wykonują Rammstein

Toyah i Robert Fripp w szalonym coverze Rammstein! Ta dwójka nie ma litości!

2022-07-05 12:06

Toyah i Robert Fripp, czyli najbardziej szalone małżeństwo ze świata rocka, już od dwóch lat publikuje na swoim kanale w serwisie YouTube covery klasyków rocka i heavy metalu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wykony te często są bardzo szalone i zwracające uwagę odbiorców - głównie ze względu na odważne stylizacje Toyah. Tym razem para wzięła na warsztat numer Rammstein i o tym wykonaniu już huczy cały Internet!

Toyah to brytyjska wokalistka i autorka tekstów, wywodząca się z tamtejszej sceny punk rockowej. W latach 1977-1983 stała na czele własnej grupy, która odniosła spory sukces komercyjny i wylansowała takie przeboje jak It’s a Mystery, I Want to Be Free czy Rebel Run. Robert Fripp to brytyjski muzyk, kompozytor, współzałożyciel i członek legendarnej grupy King Crimson, znany także ze współpracy m.in. z Davidem Bowiem, grupami Blondie i Talking Heads czy Peterem Gabrielem. Toyah i Fripp są małżeństwem od 1986 roku.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Głośny projekt szalonego małżeństwa

W 2020 roku, tuż po wybuchu pandemii COVID-19, z inicjatywy wokalistki, para stworzyła projekt Sunday Lunch, polegający na wykonywaniu wyjątkowych, nierzadko szalonych coverów klasycznych rockowych i heavy-metalowych piosenek. Jak stwierdziła sama Toyah, cała inicjatywa była odpowiedzią na pogarszające się podczas ogólnoświatowej blokady samopoczucie jej męża. Projekt, polegający na tworzeniu prześmiewczych coverów miał na celu zaangażowanie go i zajęcie jego czasu i myśli podczas pandemii.

Toyah i Robert Fripp w szalonym coverze Rammstein!

Najtrudniejsze momenty związane z pandemią wydają się być za nami, mimo to projekt małżeństwa nadal trwa! W ostatniej jego odsłonie, para wzięła na warsztat numer grupy Rammstein! Toyah i Fripp postawili na utwór Keine Lust, czyli czwarty singiel z albumu Reise, Reise. Wykon małżeństwa jest totalnie szalony! Oboje występują w filmiku w ubraniach, stylizowanych na tradycyjnie, niemieckie stroje, a Toyah trzyma w ręku kufle na piwo, wypełnione jednak wodą, którą w pewnym momencie wylewa na swój dekolt. Musicie to zobaczyć!

W 2023 roku małżeństwo ma wyruszyć w trasę koncertową, w ramach której przeniosą swój format Sunday Lunch na scenę. Kto się pisze na taki koncert?

Sonda
Śledzisz muzyczny projekt małżeństwa?