Tornado zniszczyło busa grupy Crypta. Fani nie zawiedli

i

Autor: GoFundMe

Tornado zniszczyło busa grupy Crypta. Fani nie zawiedli

2023-04-12 11:30

Niedawno pisaliśmy o tragedii na trasie Morbid Angel, gdy wichura doprowadziła do zawalenia się dachu. Jedna osoba zginęła i wiele zostało rannych. W USA w tym roku tornada dały się wyjątkowo we znaki. Nawet Metallica za pomocą swojej fundacji przekazała aż 150 tysięcy dolarów na pomoc dla poszkodowanych. Zespół Crypta także ucierpiał przez ekstremalną pogodę.

Patrząc na zdjęcie zniszczonego samochodu, którym Crypta poruszała się na trwającej trasie koncertowej, przechodzi nas dreszcz. Grupa uczestniczy w tej samej trasie z Morbid Angel, podczas której doszło do tragedii w Belvidere. Wiatr, który zerwał dach z klubu doprowadził także do zupełnego zniszczenia ich campera. Dziewczyny ogłosiły zbiórkę na portalu Go Fund Me, potrzebowały w 2 tygodnie uzbierać 60 tysięcy dolarów by móc pojechać dalej. 

Fani nie zawiedli, zaledwie w 4 dni po ogłoszeniu zbiórki udało się uzbierać potrzebną sumę i Crypta będzie mogła jechać dalej. W ramach trwającej trasy koncertowej z Morbid Angel brazylijska deathmetalowa grupa ma przed sobą jeszcze 7 koncertów.

Linkin Park - 5 ciekawostek o albumie “Meteora” | Jak dziś rockuje?