Tony Iommi zapowiada specjalny box z twórczością zespołu z Tonym Martinem

i

Autor: screen: https://youtu.be/LN2FYIhGwaA

Tony Iommi zapowiada nowy album: na moim telefonie jest czterysta czy pięćset riffów

2021-12-21 11:16

Tony Iommi od jakiegoś czasu zapowiadał, że ma w zanadrzu sporo muzyki, która powinna wkrótce się ukazać. Faktycznie, w sieci pojawił się pierwszy singiel, który prawdopodobnie nie zapowiada nowego albumu gitarzysty, ale promuje... zapach perfum. Teraz się okazuje, że gitarzysta ma ponad 400 riffów, które może wykorzystać. Co jeszcze wiemy?

Tony Iommi od jakiegoś czasu zapowiadał, że wyda trochę swojej solowej muzyki, ponieważ ma sporo riffów w zanadrzu. Jak się okazuje, gotowy jest już singiel, który właśnie trafił do sieci i co ciekawe, nie zapowiada on żadnej płyty, a jest zrealizowany na potrzeby nowego zapachu perfum! Jednak nie ma co się smucić, ponieważ Tony ma sporo materiały w zanadrzu.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Tony Iommi zapowiada nowy album: na moim telefonie jest czterysta czy pięćset riffów

W rozmowie z 'Planet Rock' Iommi zdradził, że ma sporo materiału w zanadrzu:

Jest na to [publikację] duża szansa. Lubię to robić. Mam tak dużo materiału, że po prostu chcę zacząć zbierać go teraz do kupy. Bo na moim telefonie jest czterysta czy pięćset riffów. I muszę je w końcu wyrzucić. Chodzi o to, żeby się za to zabrać – w tym rzecz. Problemem jest nadmiar obowiązków, a także pandemia, która wszystko zablokowała. Pracowałem nad utworami, a inżynier przychodził i załatwialiśmy pewne sprawy. Ale kiedy to wszystko się zaczęło i nie mogłem mieć nikogo w domu ani w studiu, to proces się zatrzymał, a ja zacząłem się angażować w inne rzeczy (…) Muszę do tego wrócić.

Pozostaje tylko czekać na efekty.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?