Papa Emeritus IV z Ghost, wykonał numer The Rolling Stones

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZEeL4kVFD4I

Tobias Forge z grupy Ghost ma apel do fanów w Polsce: Nie zapomnieliśmy o was. Zagramy!

2022-02-16 9:00

Grupa Ghost ma w Polsce bardzo dużo fanów, którzy wyczekują ogłoszenia koncertów grupy. Widać, że lider zespołu, Tobias Forge obserwuje to wszystko, bo niedawno zwrócił się do fanów w naszym kraju z apelem.

Grupa Ghost w ciągu ostatnich 10 lat, wyrosła na prawdziwą gwiazdę, która przyciąga na swoje koncerty całą rzeszę fanów. W Polsce, zespół może pochwalić się oddanym fanclubem, który wyczekuje każdego ogłoszenia koncertowego, które mogłoby być w okolicach naszego kraju lub gdzieś w lokalnym klubie. Okazuje się, że lider formacji, Tobias Forge obserwuje to i ma mały apel do fanów w naszym kraju.

Co tam w środku gra - Metallica

Tobias Forge uspokaja fanów Ghost w Polsce. Koncert w naszym kraju się odbędzie

Jakiś czas temu ogłoszono europejskie daty koncertów Ghost i niestety nie ma tam Polski. W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Tobias Forge postanowił uspokoić fanów w naszym kraju, mówiąc:

To, że nie zagramy w Polsce na nadchodzącej trasie, nie znaczy że nie zagramy wcale. Bądźcie cierpliwi. Zagramy. Nie mogę jeszcze powiedzieć, kiedy. To znaczy wiem, kiedy, ale niestety nie mogę powiedzieć. Teraz bukowanie koncertów jest trudne, bo wszystkie zespoły świata ruszają w trasy i wszystkie obiekty są zajęte. Nie udało nam się znaleźć terminu w trakcie najbliższej trasy, ale wrócimy pod koniec roku. Mamy już termin, ale jeszcze nie mogę go zdradzić. Chciałem tylko, żeby polscy fani wiedzieli, że o nich nie zapomnieliśmy i że przyjedziemy. Tylko nieco później.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać ogłoszeń związanych z ewentualnym koncertem w Polsce.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu