Wokalista Ghost pozwany. Poznaliśmy wyrok w sprawie

i

Autor: Wokalista Ghost pozwany. Poznaliśmy wyrok w sprawie/screen: youtube.com/user/thebandGhost1

Tobias Forge z Ghost powiedział czemu woli Rammstein od Pearl Jam

2022-04-11 12:47

Tobias Forge i zespół Ghost są coraz bardziej popularni i można spokojnie powiedzieć, że to grupa z czołówki rocka na świecie. Teraz wokalista zespołu wypowiedział się w temacie, czemu Rammstein jest lepszy niż Pearl Jam.

Tobias Forge jest jedną z tych postaci, która działa na wyobraźnie odbiorców muzyki rockowej i metalowej. Lider Ghost niedawno wyjaśnił, dlaczego dużo bardziej woli słuchać Rammstein niż Pearl Jam. W czym jeden zespół jest lepszy od drugiego?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Tobias Forge z Ghost powiedział czemu woli Rammstein od Pearl Jam

W wywiadzie dla 'The Pit' lider Ghost porównał swój zespół do grupy Rammstein:

Gdybym miał porównywać nas do jakichś zespołów, byłyby to raczej zespoły współczesne, a nie moi idole. W latach 60. obowiązywały zupełnie inne zasady, to był inny świat. Ale nawet takie zespoły, jak AC/DC, Iron Maiden czy Metallica żyły w innych czasach. Gdybym miał nas do kogoś porównać byłby to Rammstein. Nie zamierzam brzmieć tak jak oni, ale motywuje mnie, jak zespół, który jeszcze niedawno grał w halach teraz zapełnia stadiony. Jest to też nieco fikcyjny zespół. Robią show. W przeciwieństwie do Pearl Jam, którzy wychodzą w codziennych ciuchach i grają na dywanie. Wyglądają na przyziemnych, wykształconych kolesi. Dla mnie drogowskazem jest raczej Rammsteinem.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat