To nie jest kolejny basista Metalliki!. Nowa figurka Hulka Hogana hitem Internetu

i

Autor: TBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News Hulk Hogan i jego związki z Metalliką

"To nie jest kolejny basista Metalliki!". Ron McGovney komentuje prześmiewczy pomysł fana

2024-02-04 9:28

Związki Hulka Hogana - jednego z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich wrestlerów - i Metalliki to wśród fanów formacji jeden z największych przedmiotów żartów. Hogan kilka lat temu zaskoczył swoim wyznaniem, że mało brakowało, by został członkiem grupy. Teraz z tego aspektu zażartował jeden z Internautów, na co odpowiedział... Ron McGovney!

W 2010 roku Hulk Hogan - amerykański wrestler i aktor - udzielił wywiadu brytyjskiemu "The Sun", w którym stwierdził, że mało brakowało, by został basistą Metalliki! Hogan powołał się na swoją rzekomą przyjaźń z Larsem Ulrichem, mówiąc, że to właśnie on zaproponował mu dołączenie do składu na bardzo wczesnym etapie działalności grupy. Słowa te szybko podłapały media, a Howard Stern zapytał w swoim programie o wszystko perkusistę, który na pytanie o opowieść wrestlera odpowiedział: "Hulk Who?" i dalej, że ten najzwyczajniej w świecie kłamie. Dość szybko Hogan zmienił swoją wersję mówiąc tym razem, że od zawsze bardzo chciał być basistą Metalliki, więc wysłał do niej taśmy ze swoimi nagraniami, jednak nigdy nie otrzymał odpowiedzi. Teraz, po wielu latach, do całej tej sytuacji powrócił pewien internauta-żartowniś.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Hulk Hogan wyobrażony jako basista Metalliki

Internauta, ukrywający się na portalu X pod nickiem @punt_rd, wrzucił na swój profil zdjęcie, opatrzone śmiejącą się buźką, przedstawiające figurkę Hogana z basem, podpisaną jako "Metallica. Ride the Lightning Brother!". Niewinny tweet doczekał się jednak zaskakującej odpowiedzi!

Niespodziewanie fotkę skomentował Ron McGovney, który zapisał się w historii jako pierwszy basista Metalliki, z którym w składzie ta zagrała swój pierwszy koncert. Muzyk napisał pod wpisem Internauty: "Not another @Metallica bass player. Geez....." i oznaczył oficjalne konto zespołu na X. Ten póki co nie zdecydował się na swój własny komentarz, ale kto wie! Zobacz figurkę poniżej!