Till Lindemann śpiewa po angielsku w utworze Sharon Kovacs! Jak brzmi Child of Sin?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jens Koch Till Lindemann gościnnie na płycie Sharon Kovacs!

Till Lindemann śpiewa po angielsku w utworze Sharon Kovacs! Jak brzmi "Child of Sin"?

2023-01-16 13:07

Till Lindemann to nie tylko Rammsteon. Muzyk już kilka lat temu, w ramach działalności solowej, rozpoczął projekt LINDEMANN, równie chętnie artysta udziela się gościnnie na wydawnictwach innych wokalistów i wokalistek. Najnowsza aktywność Tilla to gościnny udział w najnowszym utworze Sharon Kovack, czyli numerze "Child of Sin"!

Till Lindemann dał się poznać całemu światu jako wokalista, autor tekstów i genialny performer, znany z działalności w niemieckiej legendzie industrial metalu, czyli zespole Rammstein. W 2015 roku zaś, dokładnie w dniu 52. urodzin artysty, ogłoszono start jego projektu LINDEMANN, utworzonego wraz z Peterem Tägtgrenem, w ramach którego ukazały się dwa albumy studyjne. Muzyk ma także na koncie kilkanaście występów gościnnych: Till zaśpiewał w niemieckiej wersji utworu Heores Davida Bowiego, która pojawiła się na płycie Worlds Collide zespołu Apocalyptica, w 2021 roku zaś stworzył duet z francuską artystką Zaz, z którą zaśpiewał kompozycję Le Jardin Des Larmes. 

Till Lindemann śpiewa po angielsku w utworze Sharon Kovacs! Jak brzmi "Child of Sin"?

Nowy rok - nowy duet! Tym razem wokal Tilla Lindemanna słychać w śpiewanym w języku angielskim utworze Child of Sin. Jest to kolejny już utwór, promujący najnowszy, trzeci już album studyjny holenderskiej piosenkarki Sharon Kovacs, pod tym samym tytułem. Kompozycja utrzymana jest w klimacie mrocznej ballady, w której pierwszą rolę odgrywa fortepian. Choć na chwilę obecną w sieci dostępne jest tylko nagranie numeru w wersji audio, to wiadomo, że jeszcze w ubiegłym roku nakręcono teledysk do piosenki, a w nagraniach brał udział Till.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock