Rammstein dokonują KRWAWEGO napadu i mówią Adieu w teledysku do kolejnego singla najnowszego albumu. Czy to koniec ery “Zeit”?  [WIDEO]

i

Autor: Screen z YouTube/Rammstein Nowy teledysk od Rammstein!

Rammstein dokonują KRWAWEGO napadu i mówią "Adieu" w teledysku do kolejnego singla z najnowszego albumu. Czy to koniec ery “Zeit”? [WIDEO]

2022-11-24 17:35

W czwartek 24 listopada, punktualnie o godzinie 17:00, miała miejsce premiera teledysku do najnowszego singla zespołu Rammstein. Tym razem muzycy postawili na zamykający album "Zeit" utwór "Adieu". Czy to oznacza, że mamy do czynienia z oficjalnym końcem ery ósmego albumu studyjnego grupy? Czy teledysk, w którym członkowie formacji dokonują krwawego napadu, daje jakieś wskazówki w tym kierunku?

Rammstein to prawdziwa legenda! Zespół jest obecny na rynku od prawie trzydziestu lat, nigdy nie zmienił składu, a wciąż jest w stanie zaskoczyć swoich fanów. Grupa cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a bardzo duży wpływ mają na to ich energetyczne, wykorzystujące efekty pirotechniczne, koncerty oraz wciągające, wysokobudżetowe, dopracowane w każdym calu teledyski, Formacja właśnie podzieliła się ze światem kolejnym, piątym już klipem, promującym wydany pod koniec kwietnia tego roku album Zeit. Krążek od razu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów i krytyków i podbił listy przebojów na całym świecie.

Rammstein dokonują KRWAWEGO napadu i mówią "Adieu" w teledysku do kolejnego singla najnowszego albumu

Tym razem zespół postawił na zamykający cały album utwór Adieu. Klip miał swoją oficjalną premierę w czwartek 24 listopada, dokładnie o godzinie 17:00 czasu polskiego. W opublikowanym teledysku, wyreżyserowanym przez Spectera Berlina, zespół dokonuje krwawego napadu, co może skojarzyć się fanom grupy z wideo do singla Ich Will. Klip, który został nakręcony w Paryżu, staje się jednak coraz mniej oczywisty z każdą sceną, nie brak w nim elementów si-fi (skojarzenia z Matrixem będą jak najbardziej na miejscu!), a także nawiązań do poprzednich dokonań grupy, jak chociażby napisu "Mutter" na drzwiach skarbca. 

Wiele kwestii, które pojawiają się w teledysku, mogą sugerować, że mamy do czynienia z oficjalnym zakończeniem ery Zeit. Czy rzeczywiście tak się stanie? Okaże się to najpewniej w najbliższym czasie, teraz sprawdź klip do utworu Adieu!

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?