Till Lindemann rusza w trasę koncertową. Czy jest szansa na koncert w Polsce?

i

Autor: screen: https://www.till-lindemann.com/?fbclid=IwAR1cRnke8jNstw1dVlWQxQ5Nci2vREsEaxEPPP7QSNRbWywloroGaJOk8YU

Till Lindemann rusza w trasę koncertową. Czy jest szansa na koncert w Polsce?

2021-10-19 10:36

Till Lindemann zakończył występy w ramach projektu Lindemann i występuje tylko pod swoim imieniem i nazwiskiem. Już od stycznia będziemy mogli się przekonać o tym, jak brzmi muzyka Tilla bez wsparcia Petera Tägtgrena. Gdzie i kiedy zagra lider Rammstein? Czy jest szansa na koncert w Polsce?

Till Lindemann postanowił jakiś czas temu, że będzie występował pod swoim imieniem i nazwiskiem, a projekt Lindemann zostaje zawieszony lub zakończony, co w zasadzie nie zostało jednoznacznie ogłoszone. Wiadomo jednak, że Till będzie grał koncerty i ogłoszono właśnie pierwsze daty. Gdzie i kiedy wystąpi lider Rammstein? Czy jest szansa na koncert w Polsce?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann rusza w trasę koncertową. Czy jest szansa na koncert w Polsce?

Solowa trasa koncertowa Tilla będzie nosić nazwę 'Ich hasse Kinder', co oczywiście nawiązuje do singla. Koncerty mają odbywać się w: Rosji, Słowacji, Ukrainie, Czechach i Łotwie. Czy jest szansa na występ w Polsce? Bardzo możliwe, że tak, ponieważ z wymienionych krajów jest dosyć blisko do nas, a dodatkowo, na stronie Tilla widnieje informacja, że więcej występów zostanie ogłoszonych wkrótce. Bardzo możliwe, że trafi się nasz kraj. Warto obserwować informacje ze strony wokalisty.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć