Till Lindemann sprzedaje swoje wirtualne portrety za 200 euro. Jest też opcja za 100 tysięcy euro!

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann pomaga uchodźcom z Ukrainy, na dworcu w Berlinie! Trafiła na niego jedna z ukraińskich fanek

2022-03-10 13:13

Niedawno zespół Rammstein wydał specjalne oświadczenie, w którym wyraził swoje zaniepokojenie sytuacją w Ukrainie, wysyłając jednocześnie słowa otuchy dla swoich fanów. Teraz okazuje się, że pomoc Rammstein, to nie tylko kilka słów na Facebooku, ale realne działania. W ostatnich dniach, zauważono Tilla, który pomaga uchodźcom na dworcu w Berlinie.

Sytuacja na terenie Ukrainy jest wyjątkowo zła i wygląda na to, że prędko ten konflikt się nie zakończy. Cały świat stara się pomóc jak może poszkodowanym, a w Polsce czy w Niemczech, jest wiele punktów pomocy uchodźcom. Jeden z nich znajduje się na dworcu w Berlinie i jak się okazuje, działa tam sam Till Lindemann!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann pomaga uchodźcom z Ukrainy! Zauważyła go jedna z fanek

Na swoim Instagramie raper Potap podzielił się niesamowitą historią dziewczyny, której pomógł sam Till Lindemann! Na profilu rapera pojawiła się historia dziewczyny, której na dworcu kolejowym w Berlinie pomagał sam Till Lindemann. Na znak solidarności z Ukraińcami artysta założył też czapkę od Mozgi.

To jednak nie koniec, ponieważ Till Lindemann pomógł załatwić dziewczynom hotel, choć nigdzie nie ma miejsca na nocleg, zapłacił za pokój i dał im pieniądze na obiad. To być może mały gest, jednak patrząc na to, ilu fanów ma w Rosji Rammstein, może to być bardzo ważny gest. Zdjęcie Tilla, pomagającego uchodźcom i całą historię możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że nowy album Rammstein, pojawi się 29 kwietnia 2022, a jego tytuł to 'Zeit'. Z kolei, sam Till odwołał swoje solowe występu w Rosji, które miały odbyć się w grudniu.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć