Till Lindemann sprzedaje swoje wirtualne portrety za 200 euro. Jest też opcja za 100 tysięcy euro!

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann pojawił się gościnnie na płycie Richarda Kruspe. Tak brzmi nowy numer projektu Emigrate

2021-10-15 11:07

Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany „THE PERSISTENCE OF MEMORY” ukaże się 5 listopada 2021. Zanim to się stanie, do sieci trafił wspólny numer z Tillem Lindemannem! Sprawdźcie, jak panowie wypadli w tej odsłonie.

Trzy studyjne albumy „EMIGRATE” (2007), „SILENT SO LONG” (2014) i „A MILLION DEGREES” (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein.

„THE RESISTENCE OF MEMORY” to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate. Zanim krążek trafi do sklepów, w sieci pojawił się wspólny numer z Tillem Lindemannem!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann pojawił się gościnnie na płycie Richarda Kruspe. Tak brzmi nowy numer projektu Emigrate

Wspólny numer Richarda i Tilla nosi tytuł 'Always on my mind' i jak łatwo się domyślić, jest to cover Elvisa Presleya. Till po angielsku? To już było, jednak nie w kontekście Elvisa, z resztą zawsze fajnie posłuchać Richarda i Tilla w duecie. Oceńcie sami:

Album 'Emigrate' pojawi się 5 listopada 2021 roku

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć