Till Lindemann - ciąg dalszy sprawy. Kobieta napisała bezpośrednio o muzyku

i

Autor: H. Scheffen/face to face/0070141/Reporter Ciąg dalszy sprawy Tilla Lindemanna. Muzyk podejrzany jest o odurzanie i wykorzystywanie fanek

Till Lindemann - ciąg dalszy sprawy. Kobieta napisała bezpośrednio o muzyku

2023-05-31 11:54

O zespole Rammstein, a szczególnie jego frontmanie, Tillu Lindemannie, mówi obecnie cały świat. Chwilę po pierwszym występie zespołu w ramach europejskiej części trasy, który miał miejsce na Litwie, jedna z fanek podzieliła się szokującym wpisem. Kobieta brała udział w imprezie przed koncertem i miała zostać na niej odurzona i wykorzystana. Teraz Shelby Lynn wspomina bezpośrednio o Lindemannie.

22 maja zespół Rammstein wystąpił na Litwie w ramach nowej, europejskiej części ich trasy koncertowej. Tuż przed pokazem miała miejsca ekskluzywna impreza dla fanów zespołu, na której pojawił się także jego forntman, Till Lindemann. Osoby interesujące się grupą widzą o tym, iż tego typu wydarzenia odbywają się od lat przed kolejnymi koncertami Rammsteina w danych krajach. O imprezie, która miała miejsce na Litwie zrobiło się jednak bardzo głośno, a to ze względu na wyznanie kobiety, która brała w niej udział...

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Szokująca relacja fanki Rammsteina

Shelby Lynn kilka dni po tym, jak miały miejsce oba wydarzenia, zamieściła w swoich social mediach szokujący wpis. Kobieta twierdzi w nim, że zostało jej zaproponowane, by udać się do specjalnego pomieszczenia w innej części klubu, by tam spędzić czas z Tillem. Kobieta przystała na propozycję, a następnie została zaprowadzona do pokoju, w którym czekał już na nią Lindemann. Lynn twierdzi, że piła z muzykiem alkohol, jednak szybko zaczęła się bardzo źle czuć, jakby została czymś odurzona. Następnie we wpisie pada, iż wokalista chciał ją zmusić do odbycia stosunku, jednak ona odmówiła i uciekła, a za nią miał wybiec wzburzony muzyk. W szczegółowym wpisie Lynn twierdzi, że złe samopoczucie zaczęło się u niej po wypiciu małego Red Bulla/wódki i Prosecco oraz kieliszka Tequili, po których ta miała się zacząć czuć "jak zombie". Po ucieczce z pokoju Lindemanna, Lynn miała walczyć z wymiotami i utratą pamięci, które miały trwać u niej równo dobę. Kobieta twierdzi także, że po powrocie do pokoju hotelowego zauważyła, iż cała jest pokryta siniakami.

Co dzieje się na imprezach przed występami niemieckiej formacji?

Choć Lynn nie wskazała bezpośrednio, kto miałby ją odurzyć oraz wykorzystać, to wzmianka o Tillu spowodowała, że to on natychmiast wskazany został jako sprawca złego stanu kobiety. Shelby postanowiła odnieść się do tego w kolejnym wpisie na Twitterze, w którym napisała:

Chciałbym jeszcze raz wyjaśnić. Till mnie NIE dotknął. Zgodził się, że nie chcę z nim uprawiać seksu. Nigdy nie twierdziłam, że mnie zgwałcił. Przeczytacie cały wątek na Twitterze, aby zapoznać się z pełnym kontekstem przed pisaniem komentarzy.

Część Internautów szybko zauważyła, że kobieta sama wcześniej udostępniała linki do artykułów, w których wprost pada, że to Till ją wykorzystał. Shelby przyznała, że jest tego świadoma, jednak był to błąd, a odsyłacze zostały usunięte.

Choć zespół Rammstein opublikował oświadczenie, z którego wynika, że odcinają się od całej sprawy i wykluczają możliwość, by tego typu sytuacja miała miejsce w obrębie ich środowiska, to swoje relacje publikować zaczęły kolejne kobiety (m.in. w serwisie Reddit). Z ich głosów wynika, że proceder przyprowadzania fanek do wokalisty trwa od lat i choć wiele robi to z własnej woli, to nie brak wspomnień wskazujących, że dało się zauważyć na imprezach bardzo młode kobiety, które sprawiały wrażenie czymś odurzonych. Dużo większą uwagę, niż na Tilla, zwraca się w nich na osobę Joe Letza, z którym wokalista Rammsteina współpracował w ramach projektu Lindemann. DJ określany jest w relacjach jako "naganiacz młodych kobiet dla Tilla" czy nawet "drapieżnik".

Listen on Spreaker.