The War On Drugs na koncercie w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe The War On Drugs zagrają w Polsce

The War On Drugs na koncercie w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-05-29 13:32

Progresja z przyjemnością zaprasza na pierwszy w Polsce koncert The War On Drug Amerykanie wystąpią w Warszawie 12 czerwca 2023 roku. Jest to również pierwsze ogłoszenie Letniej Sceny Progresji 2023! Bilety są już dostępne w ekskluzywnej przedsprzedaży na stronie www.progresja.com oraz bleterii GoOut.

Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

The War on Drugs w wywiadzie dla Eska ROCK

The War On Drugs zagrają w Polsce w 2023 roku!

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie. Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami na pierwszym koncercie The War On Drugs w Polsce, który odbędzie się 12 czerwca 2023 roku. Do zobaczenia na Letniej Scenie Progresji Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.

The War On Drugs - bilety na koncert

Ruszyła już przedsprzedaż biletów na wydarzenie! Wejściówki w cenie 145 zł można zakupić na oficjalnej stronie Progresji. Bilety będą także dostępne w sprzedaży w dniu koncerty w cenie 165 zł.