The Rolling Stones nakręcił już nowy teledysk? Do sieci trafiło zdjęcie z planu

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Stonesi przygotowują się do wydania nowej muzyki?

The Rolling Stones nakręcił już nowy teledysk? Do sieci trafiło zdjęcie z planu

2023-06-27 12:05

Już od dobrych kilku miesięcy mówi się o tym, że zespół The Rolling Stones pracuje nad nowym albumem. Wieści te potwierdzili już Keith Richards i Ronnie Woods. Co i rusz pojawiają się nowe wieści na temat potencjalnego wydawnictwa, teraz jednak świat okrążyła fotografia, która wskazuje jasno - dzieje się coś dużego!

Już pod koniec ubiegłego roku stało się jasne, że zespół The Rolling Stones pracuje nad nowym materiałem. Z czasem wieści, dotyczące nowego albumu potwierdzili kolejno Keith Richards i Ronnie Woods. Na początku 2023 roku zaś do mediów zaczęły docierać coraz to nowe informacje: plotkowano o udziale w projekcie byłych Beatlesów - Paula McCartneya i Ringo Starra. Zespół zdecydował się wysłać do mediów oświadczenie, w którym potwierdził, iż McCartney zagra na basie w jednym z utworów. Wiadomo także, iż producentem albumu jest Andrew Watt (m.in. Ozzy Osbourne, Eddie Vedder), a całość będzie swoistym hołdem dla zmarłego w 2021 roku Charliego Wattsa. Mówi się także, iż na płycie pojawi się były basista Stonesów, Bill Wyman. 

Klub 27 - klątwa, która wisi nad młodymi i sławnymi? /Eska ROCK

The Rolling Stones na planie nowego teledysku?

Wygląda na to, że prace nad krążkiem są już mocno zaawansowane i niewiele dzieli nas od premiery NOWEJ MUZYKI! Kilka dni temu członkowie formacji zostali przyłapani na ulicach Nowego Jorku na planie filmowym. Mick Jagger, Keith i Ronnie ubrani byli na czarno, co natychmiast wzbudziło spekulacje, iż właśnie kręcony jest klip do pierwszego singla z nadchodzącego wydawnictwa, który uczci pamięć Charliego! Choć na chwilę obecną szczegółów brak, a fani wskazują, iż zespół mógł także np. nakręcić spot reklamowy do nowej trasy (że takowa będzie potwierdził już Richards), to jedno jest pewne - dzieje się coś, na co z pewnością warto czekać!