The Pretty Reckless

i

Autor: Hollandse Hoogte / Harold Versteeg/EAST NEWS

The Pretty Reckless w Polsce! Bilety, data i miejsce koncertu

2022-03-29 9:40

The Pretty Reckless po raz pierwszy na koncercie w Polsce! Poprzednim razem występ nie doszedł do skutku, więc Taylor Momsen postanowiła ponownie odwiedzić nasz kraj. Gdzie teraz zagra amerykański zespół? Sprawdźcie!

The Pretty Reckless to amerykańska kapela dowodzona przez wokalistkę Taylor Momsen. Wszyscy fani wierzą, że tym razem uda się zobaczyć nowojorski zespół. The Pretty Reckless mieli już wystąpić w Polsce na Orange Warsaw Festival w 2014 roku, ale ostatecznie do koncertu nie doszło. Powodem były kiepskie warunki pogodowe, które groziły zawaleniem sceny. Kapela postanowiła ponownie odwiedzić nasz kraj w ramach międzynarodowej trasy, promującej czwarty album „Death by Rock and Roll”. Płyta przyjęła się bardzo dobrze przez fanów i krytyków. Wylądowała też na pierwszych miejscach list przebojów i zanotowała wysokie pozycje na Billboard’s Top Albums, Rock, Hard Music i Digital Charts. Jeżeli jesteście fanami dobrego rock’n’rolla, to koncert The Pretty Reckless jest pozycją obowiązkową! Poniżej znajdziecie szczegóły wydarzenia.

Wywiadówka: Mery Spolsky

The Pretty Reckless - kiedy w Polsce? DATA, BILETY

The Pretty Reckless zagrają w Warszawie. Nowojorska kapela wystąpi 10 listopada 2022 w warszawskiej Progresji. Limitowana sprzedaż (dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu) rozpocznie się 30 marca o godz. 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na wydarzenie wystartuje 31 marca o tej samej godzinie. 

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?

The Pretty Reckless - historia zespołu

Zespół powstał w 2009 roku w Nowym Jorku z inicjatywy aktorki Taylor Momsen. Większość może ją kojarzyć z serialu „Plotkara” lub filmu „Grinch: Świąt nie będzie”. Zagrała również córkę prezydenta w „Mali Agenci 2: Wyspa marzeń”. W skład rockowej kapeli wchodzi również Ben Phillips (gitara), Mark Damon (gitara basowa) i Jamie Perkins (perkusja). Zespół zaliczył swój debiut w 2010 roku, wydając na świat album „Light Me Up”. Pierwszy singiel „Make Me Wanna Die” znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia UK Rock Chart. Taylor Momsen nagrała z muzykami łącznie cztery albumy studyjne. Ostatni „Death by Rock and Roll” powstał w 2021 roku i zebrał bardzo dobre recenzje.