The Offspring zagrali z nowym perkusistą, który ma na koncie współpracę z NIN i Guns N' Roses

i

Autor: screen: https://youtu.be/l3d8wvn3Z1M

The Offspring zagrali z nowym perkusistą, który ma na koncie współpracę z NIN i Guns N' Roses

2021-08-10 11:13

W zespole The Offspring doszło do zmian personalnych, które spowodowane są pandemią koronawirusa i szczepieniami. Bębniarz grupy, Pete Parada odszedł, ponieważ nie mógł zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. Zespół znalazł zastępce, który jest bardzo doświadczonym muzykiem.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, cały czas jest bardzo niestabilna i wygląda na to, że jeszcze trochę zajmie nam wszystkim powrót do normalności. W tym niepewnym czasie, każdy stara się dmuchać na zimne, a w szczególności muzycy, którzy przez długi czas byli wyłączeni z działania. Grupa The Offspring postanowiła zrobić małe zmiany w składzie i z grupy odszedł Pete Parada, który doszedł do wniosku, że nie chce narażać zespołu. Wszystko przez fakt, że Pete nie może przyjąć szczepionki, jak sam powiedział: 

Z powodu mojej historii choroby i działań niepożądanych szczepionek lekarz zalecił mi, żebym tym razem się nie szczepił. Złapałem wirusa około roku temu i przeszedłem go łagodnie. Jestem przekonany, że zwalczę go ponownie natomiast nie jestem pewien, czy przetrwałbym nawrót zespołu Guillaina-Barrégo w następstwie szczepienia, którego historia sięga mojego dzieciństwa i który z biegiem czasu daje coraz gorsze objawy.

The Offspring zadziałali błyskawicznie i już znaleźli nowego bębniarza. Kto dołączył do składu?

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

The Offspring mają już nowego perkusistę! Kto dołączył do składu?

Zespół wystąpił w Los Angeles na festiwalu zorganizowanym przez iHeartMedia. Na pozycji perkusisty zagrał Josh Freese, który ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Devo, The Vandals, Nine Inch Nails, A Perfect Circle oraz Guns N' Roses. Dla Josha nie jest to nowość, ponieważ wcześniej wspomagał The Offspring jako muzyk sesyjny. Nie podano, czy bębniarz dołączył do składu na stałe.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć