Till Lindemann sprzedaje swoje wirtualne portrety za 200 euro. Jest też opcja za 100 tysięcy euro!

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann sprzedaje swoje wirtualne portrety za 200 euro. Jest też opcja za 100 tysięcy euro!

2021-08-10 9:37

Till Lindemann ma wielu fanów, którzy są w stanie zapłacić sporo pieniędzy za gadżety z nim związane. Nike nie przypuszczał jednak, że pojawią się wirtualne obrazy z wizerunkiem artysty, za które będzie trzeba zapłacić 200 euro. Jest także opcja najwyższa, której cena to 100 tysięcy euro!

Till Lindemann jest jednym z tych artystów, którzy dorobili się ogromnej ilości wiernych fanów. Wokalista Rammstein może liczyć na wsparcie na każdym polu, czego dowodem jest najnowszy pomysł. Wirtualne wizerunki artysty można nabyć za 200 euro, a jest także specjalna opcja, za którą trzeba zapłacić nawet 100 tysięcy euro! O co chodzi?

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Till Lindemann sprzedaje swoje wirtualne portrety za 200 euro! Jest też opcja za 100 tysięcy euro

Żeby być dokładnym, wirtualny portret, który sprzedaje Till to NFT, czyli unikatowy cyfrowy składnik aktywów, reprezentujące szeroką gamę przedmiotów materialnych i niematerialnych, takich jak kolekcjonerskie karty sportowe, wirtualne nieruchomości lub wirtualne dzieła sztuki. Mówiąc prościej, jest to unikalny plik, który z biegiem lat może tylko zyskać na wartości. W ostatnim czasie, tego typu pliki stały się niesamowicie popularne, a ich ceny ciągle rosną.

Cena standardowego tokena z Tillem to 200 euro i chętnych nie brakuje. Jest jednak wyjątkowa opcja, która kosztuje 100 tysięcy euro i w tym pakiecie, oprócz tokena jest jeszcze kolacja z wokalistą Rammstein, która odbędzie się w Moskwie. Warto też dodać, że za 100 tysięcy euro kupujemy tokena, który posiada niepublikowane wcześniej zdjęcie wokalisty.

Kiedyś ludzie zbierali autografy gwiazd, teraz wirtualne obrazki. Szczegóły tokena znajdziecie w poście poniżej:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć