The Luka State

i

Autor: Materiały prasowe

The Luka State z koncertem w Polsce! Gdzie zagrają? DATA, BILETY

2022-01-26 10:09

Angielski zespół rockowy The Luka State zagra dla polskiej publiczności jeszcze w 2022 roku! Kapela znana z takich hitów jak "30 Minute Break", "Rain" i "Matter of Time" przygotowała niesamowite show, z którym wyrusza w trasę. Gdzie i kiedy zagrają? Jaka cena biletów?

The Luka State zagra koncert w Polsce. To doskonała informacja dla wszystkich fanów gitarowych brzmień. The Luka State to angielski zespół rockowy z Winsford, a dokładniej z hrabstwa Cheshire. Kariera zespołu od początku szybko zaczęła nabierać prędkości. Single zespołu pojawiły się na regularnych rotacjach w najważniejszych rozgłośniach z muzyką niezależną, jak BBC 6 i Radio X. W zeszłym roku ukazał się ich debiutancki album „Fall In Fall Out”, a rok 2022 powitali singlem „Oxygen Thief”. Pełen punkowej agresji kawałek jest świetną wizytówką zespołu, który ma niespożyte zasoby energii. Dowiódł tego grając w 2021 roku, mimo niesprzyjających czasów, 35 koncertów w Europie i na Wyspach. Teraz chłopaki z The Luka State zagrają w Polsce!

Wywiadówka - Nergal

The Luka State - koncert w Polsce. DATA, BILETY

W 2022 roku zespół The Luka State pojawi się również nad Wisłą, dając koncert 4 maja w warszawskim Pogłosie. Bilety w cenie 59 zł można nabyć od 28 stycznia na takich stronach jak: fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach.