The Faim

i

Autor: Materiały prasowe The Faim w Polsce 2022 - bilety, data i miejsce koncertu australijskiej kapeli

The Faim w Polsce 2022 - bilety, data i miejsce koncertu australijskiej kapeli

2022-03-29 10:08

Australijczycy z The Faim po 3 latach powracają do Polski! Przebojowy kwartet ponownie odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promującej ich zbliżający się wielkimi krokami nowy krążek. Gdzie zagra młody zespół? Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

The Faim to zespół, który zwrócił na siebie uwagę już za sprawą wydanego w 2019 roku debiutu „State of Mind”. Występy na największy festiwalach (Reading, Leeds czy Lollapalooza Berlin), wyprzedane solowe koncerty na całym świecie, często odtwarzane utwory w europejskich radiach czy ponad 140 milionów odtworzeń na portalach streamingowych – o takim początku kariery może pomarzyć każda grupa. Czerpiąc inspiracje z indie rocka, pop punka oraz współpracując z różnymi producentami The Faim tworzy muzykę, której nie można odmówić przebojowości. Muzycy ponownie wyruszają w trasę, aby promować nowy album, a jednym z przystanków na koncertowej mapie jest Warszawa.

Wywiadówka - Paprodziad

The Faim w Polsce 2022 - bilety, data, miejsce

Australijczycy z The Faim zagrają ponownie dla polskiej publiczności. Przebojowy kwartet pojawi się 20 czerwca 2022 w Warszawie. Zespół zagra w Hydrozagadce. Bilety na koncert można nabyć na www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet i Eventim.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?