THE DRUMS

i

Autor: Materiały prasowe

The Drums - jedyny koncert w Polsce! Gdzie zagrają? DATA, BILETY

2022-01-25 9:48

The Drums po latach powracają na jedyny koncert do Polski! Amerykańska formacja, która łączy pop punk z post punkiem pojawi się na warszawskiej scenie, by zaprezentować swoje największe hity i rozkołysać całą polską publiczność. Jak zdobyć bilety na wydarzenie? Gdzie zagrają?

Kiedy The Drums w Polsce? DATA, BILETY. Na początku była electro-popowa grupa Goat Explosion, założona z inicjatywy dwójki przyjaciół, Pierce’a i Grahama. Po kilku latach ich drogi się rozeszły; Jonathan założył indie rockową formację Elkland, która szybko podpisała kontrakt z Columbia Records. W tym czasie Jacob powołał do życia projekt Horse Shoes i trafił pod skrzydła Shelflife Records. Obaj panowie od dłuższego czasu snuli jednak plany ponownego zwarcia szyków. Jak sami to określili – „kiedy wreszcie dorośli i zmęczyli się muzyką elektroniczną, postanowili zamienić syntezatory na gitary”. W ten sposób, w 2008 roku, w nowojorskim Brooklynie, narodził się zespół The Drums. Amerykańska formacja nie zamierza ominąć naszego kraju i jeszcze w kwietniu 2022 pojawi się w Warszawie.

WYWIADÓWKA - JELONEK

THE DRUMS - koncert w Polsce. DATA, BILETY

The Drums po latach powracają na jedyny koncert do Polski, który odbędzie się 7 kwietnia 2022 roku w warszawskim klubie Proxima! Jonathan Pierce z zespołem wyrusza w trasę z okazji 10-lecia debiutanckiego albumu “The Drums”, na której nie zabraknie również największych hitów z innych albumów. Bramki otworzą się o 19:00, a koncert rozpocznie o 20:00. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie winiarybookings.pl