The Black Keys

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

The Black Keys wracają do korzeni i czarują nowościami. Co wiemy o nowej płycie duetu z Ohio?

2022-05-02 11:23

The Black Keys powracają w wielkim stylu i przygotowali kawał dobrej muzyki na 20. rocznicę premiery pierwszego krążka. Muzycy pochwalili się już drugim singlem z nadchodzącego albumu. Co jeszcze wiemy o płycie? Lista gości robi wrażenie! Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły.

The Black Keys znają wszyscy! Rockowy duet z Ohio ma na koncie już kilka albumów i wiele utworów, które stały się popularne na całym świecie. Z repertuaru zespołu korzystają równiez twórcy filmowi, więc często możemy usłyszeć The Black Keys na większych i mniejszych ekranach. Słynne Gold on the Ceiling, Tighten Up, czy legendarny już Lonely Boy pojawiały się w wielu popularnych produkcjach. Ten ostatni hit wybrzmiał nawet w serialu "Dom z papieru", kiedy drużyna Profesora napadała na Bank Hiszpanii. Panowie już jakiś czas temu ogłosili prace nad nowym krążkiem "Dropout Boogie", który zadebiutuje jeszcze w maju 2022! Niespodzianek na płycie nie zabraknie. Posłuchajcie jak brzmi drugi singiel z tego wydawnictwa.

Wywiadówka - Paprodziad

The Black Keys - nowa płyta i drugi singiel z Dropout Boogie

Kolejne dziecko Dana Auerbacha i Patricka Carneya zostało zatytułowane "Dropout Boogie". Nowy album pojawi się na półkach sklepowych i w streamingu 13 maja 2022 r. Data nie jest przypadkowa. Płyta pojawi się jeden dzień przed 20. rocznicą premiery pierwszego albumu "The Big Come Up". Nowe utwory od Black Keys, to ewidentnie powrót do korzeni. Na nadchodzącym krążku (poza legendarnym brzmieniem zespołu) pojawi się również słynny brodacz Billy Gibbsons z ZZ Top, Angelo z King of Leon oraz Greg Cartwright z Reigning Sound. Czego można się spodziewać na świeżym wydawnictwie muzyków z Ohio? Posłuchajcie nowego singla "It Ain't Over", który udostępniamy do odsłuchu poniżej.

Sonda
Czekasz na nowości od The Black Keys?