Teraz czas na The Rolling Stones! Zespół kolejną gwiazdą muzyki, która łączy siły z FC Barceloną!

i

Autor: Screen z Instagrama/fcbarcelona i spotify The Rolling Stones na koszulkach FC Barcelony

Teraz czas na The Rolling Stones! Zespół kolejną gwiazdą muzyki, która łączy siły z FC Barceloną!

2023-10-26 9:22

Piątek 20 października to ważny dzień dla zespołu The Rolling Stones. Światło dzienne ujrzał nowy, wyczekiwany przez cały świat muzyki album formacji. Krążek "Hackney Diamonds" jest już dostępny i zbiera świetne recenzje! Z okazji promocji wydawnictwa, formacja połączyła siły z klubem FC Barcelona!

Oto właśnie nadszedł dzień, na który z pewnością wielu czekało. W piątek 20 października światło dzienne ujrzał najnowszy, wyczekiwany album The Rolling Stones! Legendarna formacja powróciła z pierwszym od osiemnastu lat projektem, na który trafił autorski materiał. Wydawnictwo zostało zatytułowane Hackney Diamonds i jest ono pierwszym w karierze grupy od momentu śmierci wieloletniego perkusisty Charliego Wattsa. Gościnnie na płycie pojawiają się Elton John, Paul McCartney, Lady Gaga, Stevie Wonder i Bill Wyman. Album już od kilku dni zbiera świetne recenzje - sprawdź naszą poniżej!

ZOBACZ TAKŻE: Recenzja nowego albumu The Rolling Stones

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

The Rolling Stones i FC Barcelona!

Na potrzeby promocji nowego krążka, Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood połączyli siły z legendarnym klubem sportowym, czyli FC Barceloną! Zespół jest kolejnym, którego logo znalazło się na koszulkach piłkarzy klubu! Mowa oczywiście o słynnych ustach z wystawionym językiem, a cały projekt jest efektem długofalowej współpracy FC Barcelony z platformą Spotify. Drop koszulek trafi do sprzedaży 28 października, piłkarze zaś zagrają w nich już 5 listopada podczas meczu z Sevillą, który odbędzie się na Estadi Johan Cruyff.