Ten prezenter pogody przemycił tekst piosenki Slipknot w prognozie TV

i

Autor: TikTok/Carlos Castro/Associated Press/East News

Ten prezenter pogody przemycił tekst piosenki Slipknot w prognozie TV

2023-10-11 11:17

Są dwa wytłumaczenia tej akcji: albo dziennikarz przegrał z kimś zakład i nie było wyboru, musiał wpleść tekst "Psychosocial" w prognozę, albo jest zagorzałym fanem zamaskowanej kapeli. Niezależnie od powodów, jego muzyczno-meteorologiczna erudycja szybko zwróciła uwagę społeczności fanów.

Choć grupa Slipknot ma dziesiątki tysięcy fanów w USA, a może nawet setki tysięcy, to jednak porusza się w sferze kultury alternatywnej. Jeśli miałaby się pojawić w głównym wydaniu telewizyjnych wiadomości to raczej w atmosferze skandalu, jeśli choć protestowałby przeciwko ich koncertowi, albo kolejny przestępca powoływał się na inspirację muzyką metalową. Tym razem jednak nazwa grupy pojawiła się w wesołym i pozytywnym kontekście, o ile oczywiście można o takim mówić znając tekst „Psychosocial”.

Chris Michaels prezentuje pogodę w telewizji WSLS, a prywatnie jest fanem ciężkiej muzyki, z czym się absolutnie nie kryje (i słusznie). Jak wylicza Loudwire, do tej pory udało mu się już wpleść w prognozy teksty piosenek takich grup jak Bad Omens, Motionless in White, Sleep Token, I Prevail, Bring Me the Horizon, Black Veil Brides, Shinedown, Nirvana, Alice in Chains oraz Korn, ale to tylko część ze znacznie większego grona. Za taką promocję muzyki powinien dostać specjalne miejsce w metalowym panteonie herosów. Na jego kanale TikTokowym znajdziecie więcej metalowych prognoz.

Człowiek Warga ujawnia na co jest chory. | MELINA ESKA ROCK