Tears for Fears z nowym singiel z uznanego albumu The Tipping Point

i

Autor: Materiały prasowe Nowy numer Tears for Fears

Tears for Fears z nowym singiel z uznanego albumu "The Tipping Point"

2022-08-25 16:35

Kultowy brytyjski duet Tears for Fears prezentuje nowy singiel „Long Long Long Time” zaczerpnięty z uznanego albumu „The Tipping Point”.

Wydany w lutym tego roku „The Tipping Point” spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami na całym świecie i jest jednym z najbardziej cenionych albumów 2022 roku. Płyta uosabia odważne brzmienie Tears for Fears, którzy powrócili po 17-letniej przerwie.

Co tam w środku gra - Yugopolis

Nowy singiel Tears for Fears

„Long Long Long Time” to kontynuacja radiowego sukcesu singli „My Demons”, „Break The Man” i tytułowego „The Tipping Point”.

W tej piosence jest coś wyjątkowo dziwnego. Znacznie różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek słyszałem – to zbiór części, które nie powinny ze sobą współpracować, ale jakoś dają radę. To piosenka, która szukała kierunku i w pewnym sensie znalazła własny, zwłaszcza gdy Carina Round, która śpiewa z nami w trasie, dołączyła do refrenu. Utwór opowiada o męczącym dreptaniu w miejscu i gotowości, by iść naprzód. Może dotyczyć relacji osobistych, ale i wpasowała się w polityczny i społeczny klimat - wyjaśnia Curt Smith.

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat 80-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z uzależnieniem od czego zmaga się Jack, bohater filmu “Lśnienie” (1980)?