Tarja

i

Autor: Materiały prasowe

Tarja śpiewa Metallikę! Tak brzmi nowa wersja "The Unforgiven"

2023-07-28 18:28

„The Unforgiven” to trzeci singiel zapowiadający album Tarji „Rocking Heels: Live at Metal Church”. Płyta jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church i rozpoczyna serię koncertowych wydawnictw z serii „Rocking Heels”, na którą czekają tysiące fanów. Seria będzie składać się z sześciu płyt.

„The Unforgiven”, jeden z najbardziej kultowych utworów Metalliki, w wykonaniu Tarji zyskuje jeszcze bardziej klasyczny charakter.

Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów, otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb” Linkin Park, "Alias" In Flames, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Metallica - 5 ciekawostek o albumie "Master of Puppets" | Jak dziś rockuje?

Wyjątkowe wydawnictwo

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album „Rocking Heels: Live at Metal Church” to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Wydawnictwo „Rocking Heels: Live at Metal Church” ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD. Premiera zaplanowana jest na 11 sierpnia.