Jak koty reagują na rocka i metal? Te filmiki podbijają Internet!

i

Autor: Pixabay Koty w rytm rocka i metalu

TAK koty reagują na rocka i metal!Te filmiki podbijają Internet!

2024-01-19 12:06

Koty to jedne z najbardziej ukochanych zwierząt domowych. Choć mocno różnią się od silnie przywiązanych do człowieka psów - lubią chodzić własnymi ścieżkami i nie jest tak łatwo ich czegoś nauczyć, to ich urok sprawia, że ciężko się nimi nie zachwycać! Sieć aż roi się od różnych filmików, przedstawiających mruczki w różnych, rozczulających czy śmiesznych sytuacjach. A co, jeśli dodać do tego muzykę rockową i metalową?

Koty to obecnie najpopularniejsze zwierzęta domowe na świecie. Okazuje się, że mruczki towarzyszą człowiekowi już od ponad 9500 lat, kiedy to dały się udomowić po raz pierwszy. Już od samego początku koty postrzegane są jako zwierzęta bardzo tajemnicze, ceniące sobie swobodę, podążające własnymi ścieżkami i pamiętliwe - to właśnie te cechy spowodowały, że mruczki stały się bohaterami licznych legend, bajek i mitów. Kto nie zna musicalu Koty, bajki Aryskotraci, czy nigdy nie słyszał podań na temat rzekomych powiązań kotów z czarownicami?

Queen - 5 ciekawostek o albumie "Jazz" | Jak dziś rockuje?

Koty i muzyka rockowa i metalowa - zabawne wideo

Koty są też bohaterami różnych filmików, które można znaleźć w sieci. Wiele z nich ma charakter bardzo rozczulający, inne zaś - zabawny. W tej drugiej grupie umieścić można serię wideo, które przedstawiają mruczki i ich różne zachowania w rytm klasyków muzyki rockowej i metalowej. Jednym z najpopularniejszych hasztagów na Tik Toku jest obecnie #metalcats. Jak koty reagują na takie numery jak Chop Suey! System of a Down, Fear of the Dark Iron Maiden czy Jump Van Halen? Sprawdź kilka filmików - dziś nie zobaczysz nic równie słodkiego i zabawnego zarazem!