T LOVE

i

Autor: Materiały prasowe

T.Love w Stodole 21.05.2022. Sokół jako gość specjalny + zaskakujący support!

2022-05-16 10:23

T.Love wyruszył w trasę i zaczyna promocję swojego nowego albumu "Hau! Hau!". Zespół zmierza do warszawskiej Stodoły, aby wyśpiewać swoje najnowsze, ale również legendarne numery. Support mocno zaskakuje! Sprawdźcie szczegóły.

T.Love już 21.05.2022 wystąpi w klubie Stodoła. To będzie wyjątkowy koncert! I nie tylko dlatego, że będzie możliwość posłuchania nowych utworów na żywo. W warszawskim klubie został nagrany również teledysk do singla "Pochodnia", który promuje nowe wydawnictwo "Hau! Hau!". Zespół na pewno zaskoczy energicznymi piosenkami, a do tego będzie okazja wyśpiewać głośne "Sto lat" dla Muńka Staszczyka i jego drużyny, bo kapela w tym roku obchodzi swoje czterdziestolecie. W stolicy zagra również zaskakujący support. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat tego wydarzenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: T.Love koncerty 2022 - kiedy i w jakich miastach zagra kapela Muńka Staszczyka?

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

T.Love - koncert w Stodole 2022 [SUPPORT, DATA]

Czterdziestolecie to tylko jedna z wisienek na torcie, bo te... będą dwie! Dokładnie w tym roku przypada też 30-lecie powstania ikonicznego w polskiej kulturze lat 90. albumu "King". To doskonała okazja na wspólne świętowanie z zespołem. T.Love wystąpi w Klubie Stodoła już w sobotę 21 maja 2022. Na scenie pojawi się również gość specjalny SOKÓŁ, a w roli supportu ZDECHŁY OSA - jeden z ciekawszych głosów krajowego podziemia schyłku drugiej dekady XXI wieku! Na jego koncertach fani kręcą młyn pod sceną jak na hardcore’owych gigach. Czy podobnie będzie tym razem?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert T.LOVE w 2022?