Foo Fighters wystąpi horrorze komediowym! Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

i

Autor: Materiały prasowe

Studio 666 od Foo Fighters dostało mocny zwiastun. Czeka nas ciężki horror?

2022-02-22 9:55

Foo Fighters wchodzą w świat horroru i wygląda na to, że to bardzo poważny projekt zespołu. Otrzymaliśmy nowy zwiastun produkcji 'Studio 666' i wygląda na to, że będzie to przerażająca produkcja.

Zespół Foo Fighters pokazał ostatnio, że jest dosyć wszechstronny i nie jest niczym strasznym dla nich granie muzyki pop, czy nagrywanie numerów na potrzeby specjalnego horroru. Tak jest tym razem, a Foo Fighters, pod nazwą Dream Widow, postanowili wydać numer na potrzeby horroru 'Studio 666', który został zrealizowany przez zespół. Projekt jest bardzo zaawansowany i właśnie dostaliśmy nowy zwiastun.

Co tam w środku gra - Metallica

Studio 666 od Foo Fighters dostało mocny zwiastun. Czeka nas ciężki horror?

Patrząc na zwiastun, film będzie bardzo krwawy i zapowiada się na to, że bliżej mu do klimatu gore, niż do komedii. Zobaczcie zapowiedź, jednak ostrzegamy, jest to zajawka tylko dla osób pełnoletnich:

Czym jest 'Studio 666'? To horror muzycznym, który zrealizowało Foo Fighters. Fabuła jest prosta, zespół przybywa do klubu i nagle jest świadkiem zjawisk paranormalnych. Jak mówi Dave Grohl:

Jak w przypadku większości rzeczy związanych z zespołem, 'Studio 666' zaczęło się od szalonego pomysłu, który przerodził się w coś znacznie większego niż się spodziewaliśmy. Film nakręciliśmy w tym samym domu, w którym nagraliśmy „Medicine At Midnight”. Chcieliśmy uchwycić klasyczną magię naszych ulubionych rockowych filmów, ale z zabawnym gore, które daje czadu. Bądźcie gotowi na śmiech, krzyki i machanie głową przy popcornie.

Film będzie miał swoją premierę 25 lutego i jak się okazuje, będzie go można zobaczyć również w Polsce. Obraz będzie można oglądać w sieci kin Helios.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat