Steve Hogarth

i

Autor: Materiały prasowe

Steve Hogarth powraca do Polski! Kiedy i gdzie zagra wokalista legendarnego Marillion?

2022-06-07 15:08

Steve Hogarth, wokalista legendarnego zespołu Marillion, ponownie zagra w Polsce! Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki progrockowej na świecie przyleci do Warszawy, by wyśpiewać swoje największe przeboje. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat tego wydarzenia poniżej.

Steve Hogarth jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki progrockowej na świecie. Posiadacz niesłychanej skali głosu od ponad 30 lat stoi na czele zespołu Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem „h” zatytułowany „Ice Cream Genius”. Materiał nagrywał razem z keybordzistą Porcupine Tree – Richardem Barbieri – oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie: Davem Gregorym i Clemem Burke. Teraz przyleci do Warszawy, by zaśpiewać swoje największe hity i ponownie pokazać się tutejszej publiczności.

Co tam w środku gra - Metallica

Steve Hogarth w Polsce 2022 - gdzie zagra popularny wokalista?

Steve Hogarth to nie tylko niezwykły talent, ale też wyjątkowa osobowość, co potwierdzi każdy, kto choć raz miał szansę być na jego koncercie. Podczas występu 3 grudnia 2022 w Palladium wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Co więcej, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie wdaje się w rozmowy z widzami, podczas których opowiada anegdoty ze swojego życia. Bilety na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór w sprzedaży na stronie Eventim.pl od środy 8.06!

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?