Steve Carell wygląda jak Alice Cooper? Aktor wspomina spotkanie z muzykiem

i

Autor: Comedy Central/Courtesy Everett Collection/Courtesy Everett Collection Czy sławny aktor wygląda jako legendarny muzyk?

Steve Carell wygląda jak Alice Cooper? Aktor wspomina spotkanie z muzykiem

2022-07-07 14:37

Steve Carell był ostatnio gościem w programie “The Tonight Show”. To właśnie tam prowadzący zasugerował mu, że jest bardzo podobny do legendy shock rocka, czyli oczywiście Alice Coopera. Jak na to porównanie zareagował aktor? Okazuje się, że Panowie mieli okazję się spotkać! Jak Carell wspomina ten moment?

Steve Carell to urodzony 16 sierpnia 1962 roku amerykański aktor i komik. Zyskał on sławę i rozpoznawalność na całym świecie za sprawą roli w kultowym mockumencie The Office. To właśnie w tym serialu Carell wcielił się w uwielbianą postać Michaela Scotta, czyli szefa fikcyjnej firmy papierniczej Dunder Mifflin, za którą został nagrodzony Złotym Globem. Poza tym aktor znany jest z ról w wielu filmach, takich jak Mała Miss, 40-letni prawiczek, Big Short, Vice, Wojna Płci czy Foxcatcher, za którą był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy. Aktualnie Carella można oglądać w nagradzanym serialu The Morning Show.

Tomek Lipiński w Esce ROCK: rozmowa o wolności, inspiracji, rzeczywistości i fascynacji młodym pokoleniem

Steve Carell wygląda jak Alice Cooper? Aktor komentuje!

29 czerwca aktor był gościem w prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona programie “The Tonight Show”. W trakcie rozmowy prezenter porównał Carella do legendarnego Alice Coopera wskazując, że są do siebie bardzo podobni, a na dowód przedstawił zdjęcie, zestawiające obu Panów. Aktor zareagował na tą sytuację, mówiąc, że rzeczywiście widzi, że coś w tym jest!

Steve Carell wspomina spotkanie z Alicem Cooperem!

Fallon zapytał aktora, czy ten kiedykolwiek spotkał się z Cooperem. Okazuje się, że tak! Panowie spotkali się, gdy Carell pracował jeszcze w Kalifornii w jednej z knajp jako kelner. Steve stwierdził, że Alice jest “najmilszym facetem na świecie”. Na program zareagował także sam muzyk, który udostępnił na swoim Twitterze fragment programu z podpisem “Hmmm. Co o tym myślicie”? Sprawdźcie to sami!

Sonda
Co sądzicie o podobieństwie obu Panów?