Steel Panther

i

Autor: MediaPunch/face to face

Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCA, BILETY

2022-05-10 16:17

Steel Panther zmierzają do Polski na dwa koncerty! Trochę to zajęło, ale już nic nie stanie na przeszkodzie i jeszcze w czerwcu będzie okazja posłuchać szaleńców z Los Angeles. Gdzie wystąpi amerykański kwartet?

Steel Panther to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako "wspaniałą od początku do końca". Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Ostatni krążek "Heavy Metal Rules" jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny. Czy tak też będzie w Polsce? Sprawdźcie, kiedy wybrać się na koncert.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KONCERTY ROCKOWE 2022 POLSKA - kto wystąpi?

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Steel Panther w Polsce 2022 - data, miejsca, bilety

Polska trasa Steel Panther była przekładana. Na początku miała odbyć się 2020, później 2021. Zgodnie z nowym harmonogramem zespół zagra 28 czerwca 2022 roku w Krakowie (Klub Kwadrat), a dzień później 29 czerwca w Warszawie (Proxima). Bilety można nabyć na stronach: Eventim.pl, ebilet.pl oraz biletin.pl

Sonda
Byłeś/łaś kiedyś na koncercie Steel Panther?