Smash Into Pieces przedstawia nowy klip! Ludzie vs cyborgi

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Maria Janzon Smash Into Pieces przedstawia nowy klip! Ludzie vs cyborgi

Smash Into Pieces przedstawia nowy klip! Ludzie vs cyborgi

2024-01-15 14:58

Smash Into Pieces od czasu wydania swojego trzeciego albumu, “Rise And Shine” stał się już dobrze rozpoznawalną grupą na międzynarodowej scenie rockowej. Zespół znany jest ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem, a ich mistyczny lider, APOC jest prawdopodobnie najbardziej przyciągającym wzrok członkiem grupy.

“Trigger” zapowiada nową studyjną płytę Smash Into Pieces. Nowy album Szwedów ukaże się 12 kwietnia, a zatytułowany będzie “Ghost Code”. Elektryzującemu nowemu singlowi zespołu towarzyszy ekstrawagancki teledysk 3D, płynnie przechodzący pomiędzy dwoma oddzielnymi wszechświatami przedstawiającymi ludzi i cyborgi, a wszystko to po to, aby mógł narodzić się wewnętrzny superbohater. To doskonale oddaje istotę tego, co reprezentuje Smash Into Pieces.

Z impetem rozpoczynając rok 2024, Smash Into Pieces z pewnością odciśnie piętno na scenie muzycznej. W lutym wystąpią na Melodifestivalen, szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, po których odbędzie się długa trasa koncertowa po Szwecji (marzec/ kwiecień) i główna trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych (kwiecień/ czerwiec). W sezonie letnim formacja będzie gościła na najważniejszych festiwalach, a na jesień zaplanowano emocjonującą trasę po Europie. Trajektoria grupy w dalszym ciągu wznosi się na bezprecedensowe wyżyny, zapewniając fanom niezapomniane wrażenia. Nie przegap fenomenu, jakim jest Smash Into Pieces. Dołącz do podróży, poczuj energię i moc ich muzyki, gdy na nowo definiują granice kinowego rocka. Jak anonsuje sam zespół: “Przeszkody są po to, aby je łamać, marzenia są po to, by je realizować. Wszystko, co stoi między nami a naszymi marzeniami, rozbijamy na kawałki”.

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

O zespole

Zespół Smash Into Pieces powstał 15 lat temu w Örebro i ma na swoim koncie 7 płyt, z czego ostatnia, “Disconnect”, ukazała się 2 lata temu. Grupa wydała już ponad 40 singli, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne teledyski, zyskały już ponad pół miliarda odtworzeń. W zeszłorocznych eliminacjach do Eurowizji, z utworem “Six Feet Under” zespół zajął trzecie miejscie, a singiel natychmiastowo stał się radiowym hitem i w rodzinnej Szwecji pokrył się platyną w niespełna 12 tygodni. Teraz zespół gotowy jest, aby przedstawić fanom kolejny rozdział swojej epickiej historii w uniwersum ARCADII…