Smash Into Pieces prezentują nowy album! Disconnect jest już dostępny do odsłuchu!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy album Smash Into Pieces

Smash Into Pieces prezentują nowy album! "Disconnect" jest już dostępny do odsłuchu!

2022-09-09 14:11

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem,”The Arcadia World”. W piątek 9 września swoją premierę miał najnowszy album formacji, a towarzyszy jej wydanie klipu do kolejnego singla!

Od czasu wydania trzeciego albumu „Rise And Shine” ta szwedzka formacja stworzyła silną i wyjątkową markę. Mieszanie surowego rocka z elementami elektroniki wraz z szerokim zakresem możliwości wokalnych Chrisa Adama daje w efekcie „Smash Sound” i przyczynia się do wyjatkowego brzmienia zespołu.

Smash Into Pieces prezentują swój najnowszy album!

“Disconnect” to już siódmy album studyjny Smash Into Pieces. Krążek ten dziś ma swoją premierę i z tej okazji zespół wypuścił też kolejny singiel i teledysk, który powstał do utworu “Reckoning”. Teledysk ten można zobaczyć tutaj. Na płycie zespół prezentuje swoje mocniejsze i bardziej mroczne oblicze. 

Zespół cały czas intensywnie koncertuje, tegoroczna trasa koncertowa obejmuje ponad 60 występów na trzech różnych kontynentach (m.in. trasa „Horizons” ze Starset w Ameryce Północnej i jesienna trasa „Worlds Collide Tour” z gigantami w Within Temptation & Evanescence). Grupa ma na koncie 7 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń.

Within Temptation o koncertowaniu z Iron Maiden

Chodzi o to, by wsłuchać się w wewnętrzny głos i odłączyć się od hałasu, przez który zostaliśmy pochłonięci. Opuszczenie ARCADII uświadomiło nam, że zbyt wielu z nas przeżywa całe swoje życie, nigdy nie szukając swojego przeznaczenia i nie kwestionując placu zabaw, na którym żyjemy. Nadszedł czas, abyśmy wszyscy się uwolnili, przejęli władzę i stali się panami własnego losu! Jesteśmy gotowi iść na wojnę - dla spokoju ducha. Pytanie brzmi, czy ty też? - Apoc, Per, Benjamin, Adam.

Smash Into Pieces prezentują nowy album! Disconnect jest już dostępny do odsłuchu!

i

Autor: Materiały prasowe Okładka albumu