Smash Into Pieces na dwóch koncertach w Polsce!

i

Autor: Materiały prasowe Smash Into Pieces w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

Smash Into Pieces na dwóch koncertach w Polsce! Szczegóły występów

2023-11-06 9:48

Z siedmioma wydanymi albumami i ponad pół miliardem streamów na całym świecie - Smash Into Pieces stał się jednym z najszybciej zdobywającym popularność skandynawskim zespołem rockowym. Formacja powraca do Polski na dwa koncerty! Gdzie i kiedy się odbędą?

Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy to bardzo różne, ale wyjątkowe osobowości odnalazły się po raz pierwszy. Benjamin "Banjo" Jennebo (gitara): Urodzony, by zabawiać innych. Per Bergquist (gitara): Mastermind z fetyszem do szczegółów. Chris Adam Hedman Sörbye (wokal): Człowiek z tytanowymi strunami głosowymi. APOC (perkusja): Posiadający umiejętności superbohatera, DJ-a i perkusisty w połączeniu, jest liderem Smash! Te cztery wyjątkowe postacie razem tworzą SmashSound, który najlepiej można opisać jako mieszankę surowego rocka,electro i popu. Nazwijmy to Electro Rock!

W 2020 roku Smash wydał ważny album koncepcyjny, początek historii, która jest najlepiej opisana poprzez serię teledysków, które ujawnią świat, cyfrowy świat - świat Arcadii! W 2021 roku Smash Into Pieces wydali swój szósty studyjny album A New Horizon i wraz z nim zamknęli historię Arcadii. Najnowszy album Disconnect oznacza początek nowej ery!

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

Smash Into Pieces w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 07.11.2023 – WARSZAWA – KLUB PROXIMA
  • 08.11.2023 – KRAKÓW – HYPE PARK
  • Support - Cyan Kicks
  • Bilety: Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy rozpocznie się w poniedziałek 17 kwietnia o godzinie 10:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 18 kwietnia o godzinie 10:00 Ogólna sprzedaż rozpocznie się w środę 19 kwietnia na LiveNation.pl o godzinie 10:00