Słyszeliście już nagrania Florence Pugh? Tekstów nie powstydziłby się Cobain

i

Autor: materiały promocyjne

Słyszeliście już nagrania Florence Pugh? Tekstów nie powstydziłby się Cobain

2023-03-27 11:10

Aktorkę, której talentem świat zachwycił się po filmie „Midsommar: W biały dzień”, niedługo zobaczymy w muzycznym filmie „A Good Person”. Jego główną bohaterką jest wokalistka Allison, której karierę w stawia pod znakiem zapytania osobista tragedia.

Trzeba przyznać, że to dzięki jej ekspresji horror, jakim ewidentnie jest „Midsommar” staje się także psychologiczną opowieścią o przemianie wewnętrznej i pogodzeniu ze stratą. Z pewnością tak przekonująca rola musiała być nie lada wysiłkiem dla aktorki, która znów rzuca się na głęboką emocjonalną wodę. Właśnie upubliczniła dwa utwory, które śpiewa w filmie „A Good Person”.

- Napisałam te piosenki, które zaśpiewa grana przeze mnie Allison i jednocześnie przetrawić jej stan emocjonalny i niską samoocenę – powiedziała dla redakcji The Guardian – Było to niezwykle pomocne, ale i ciężkie. Chciałam napisać piosenkę odzwierciedlającą nienawiść, jaką sama do siebie odczuwa w taki sposób, by publiczność mogła to zrozumieć.

Trzeba przyznać, że piosenką „I Hate Myself” mogłaby spokojnie być zaśpiewana przez Kurta Cobaina, z towarzyszeniem lekko rozstrojonej gitary elektrycznej. Nastrój smutnej i depresyjnej introspekcji jest tutaj bardzo bliski klimatu słynnego występu na koncercie MTV Unplugged. Pugh wybrała jednak zarówno dla niej jak i „The Best Part” oniryczne aranżacje z pogranicza ambientu. To nadaje piosenkom wymiar intymności i słuchając ich można odnieść wrażenie „wchodzenia do głowy” bohaterki.

Obok Florence Pugh w „A Good Person” na ekranie zobaczymy Morgana Freemana, a reżyserem filmu jest były partner aktorki, Zach Braff.

9KH89ovAwBk

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6