Słynna scena Metalliki jako zestaw Lego? Szczególna akcja fanów wymaga wsparcia!

i

Autor: Bjorn Larsson Rosvall/TT/Shutterstock/Rex Features/East News Metallica jako zestaw Lego?

Słynna scena Metalliki jako zestaw Lego? Szczególna akcja fanów wymaga wsparcia!

2023-11-22 13:43

Fani zespołu Metallica postanowili w naprawdę szczególny sposób pokazać, jak ważna jest dla nich obecna era w karierze grupy. To z ich inicjatywy pojawił się pomysł, by najnowszą, niezwykle charakterystyczną scenę, na której występuje teraz formacja, przerobić na... zestaw Lego! Akcja bardzo fajna, prawda? By stała się rzeczywistością, wymaga wsparcia!

Metallica ma za sobą naprawdę intensywny czas i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Nowa muzyka, kolejne single, aż w końcu światło dzienne ujrzał bardzo dobrze przyjęty album, zatytułowany 72 Seasons. Promocji wydawnictwa towarzyszy oczywiście trasa koncertowa, która w tym przypadku ma szczególny kształt: formacja gra w każdym kraju, który odwiedza, dwa koncerty, a na każdym prezentuje inną setlistę. Szczególnie prezentuje się także scena - tym razem słynna Snake Pit ustawiona jest na samym środku danego stadionu, a jej wygląd został odpowiednio dopasowany do stylistyki nowego krążka. Jak to się wszystko prezentuje, polscy fani będą mogli się przekonać już 5 i 7 lipca 2024 roku na warszawskim PGE Narodowym.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Szczególny pomysł fanów Metalliki

Fani Metalliki postanowili zrobić coś, co w szczególny sposób upamiętni najnowszy etap w karierze zespołu. W ramach kultowej już serii Lego Ideas, która skierowana jest do dorosłych fanów układania Lego, postanowili oni stworzyć projekt sceny z najnowszej, wciąż trwającej trasy legendy thrashu. Zawiera on charakterystyczną Snake Pit w typowych, czarno-żółtych kolorach, perkusję-lego, gitary oraz samych członków formacji: Jamesa, Larsa, Kirka i Roberta jako ludki Lego! Cały myk z Lego Ideas polega na tym, że aby dany projekt miał szansę trafić do sprzedaży, musi on najpierw zyskać odpowiednie poparcie fanów. By Lego zwróciło na niego uwagę, konieczne jest, by petycja pod pomysłem zebrała przynajmniej 10 tysięcy podpisów. Póki co zestaw "Metallica M72 World Tour" ma cztery tysiące podpisów - tu znajdziesz link do petycji, gdzie dostępne są także zdjęcia projetu, autorem którego jest użytkownik, ukrywający się pod pseudonimem MetalliBrick.

Listen on Spreaker.