Slash

i

Autor: mat. prasowe

Ze świata rocka

Slash chce nagrać kolejny album z Mylesem Kennedym. "Jesienią planuję wejść do studia"

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Slasha z Mylesem Kennedym oraz The Conspirators. W tym roku muzycy mają wejść do studia, aby rozpocząć nagrywanie kolejnego studyjnego albumu. Nie ma co się jednak nastawiać na szybką premierę następcy "4" z 2022 roku.

Slash zapowiedział kolejny album z Mylesem Kennedym

Slash zdecydowanie nie próżnuje. Gitarzysta dopiero, co wypuścił w świat solowy krążek "Orgy of the Damned", który recenzowaliśmy na naszej stronie, a już myśli o kolejnym albumie zrealizowanym z wokalistą Mylesem Kennedym oraz muzykami zespołu The Conspirators

Muzyk potwierdził to w niedawnej rozmowie w programie "Trunk Nation With Eddie Trunk" emitowanym na antenie SiriusXM. 

Dlaczego Slash zaprosił do współpracy Demi Lovato? "To będzie ogromna niespodzianka"

Zamierzamy nagrywać kolejny album po tym jak trasa ["S.E.R.P.E.N.T. Festival", w trakcie której Slash będzie promował krążek "Orgy of the Damned" - przyp. red.] dobiegnie końca. Potem usiądziemy nad tym i poczekamy na odpowiednie okienko, w którym będziemy mogli całość wypuścić oraz zorganizować międzynarodową trasą trwającą 10 miesięcy. Jesienią planuje wejść do studia z The Conspirators. W przyszłym roku wrócę na trasę z Gunsami, więc dopiero potem ustalimy, kiedy dokładnie pojawi się ten album. Bo jest jeszcze Alter Bridge, mamy wiele innych rzeczy na głowie – przyznał Slash. 

Tak więc kolejny krążek pod tym szyldem zapewne pojawi się najwcześniej na rynku w drugiej połowie przyszłego roku, a może i później. Do tej pory Slash, Myles Kennedy oraz The Conspirators stworzyli wspólnie cztery studyjne albumy: "Apocalyptic Love" (2012), "World on Fire" (2014), "Living the Dream" (2018) oraz "4" (2022). 

Oto 5 ciekawostek o albumie "Appetite for Destruction" Guns N' Roses: