Skradziono pomnik Tilla Lindemanna! Stało się to w dniu jego urodzin

i

Autor: Gonzales Photo/Avalon/REPORTER Ktoś ukradł pomnik Tilla Lindemana

Skradziono pomnik, przedstawiający Tilla Lindemanna! Stało się to w dniu jego urodzin

2023-01-05 9:38

W środę 4 stycznia świat muzyki świętował okrągłe, sześćdziesiąte urodziny Tilla Lindemanna, lidera Rammstein. To właśnie z tej okazji w Niemczech stanął pomnik, przedstawiający muzyka. Niestety, nie ostał się on zbyt długo - jeszcze tego samego dnia ktoś postanowił, że chce mieć Tilla na wyłączność i... ukradł pomnik!

Początek stycznia należy do Tilla Lindemanna. Muzyk urodził się dokładnie 4 stycznia, a w 2023 roku świętował okrągłe, sześćdziesiąte urodziny. Tego dnia fani z całego świata słali życzenia w stronę uwielbianego wokalisty, który uchodzi za jednego z najlepszych frontmanów i performerów. W wyjątkowy sposób ten dzień postanowił uczcić artysta, tworzący jako Roxxy Roxx. Postanowił on stworzyć... pomnik artysty - stanął on właśnie 4 stycznia w dzielnicy Evershagen w mieście Rostock, tuż przed domem, w którym Lindemann mieszkał jako dziecko. Niestety, nie ostał się on zbyt długo.

Skradziono pomnik, przedstawiający Tilla Lindemanna! Stało się to w dniu jego urodzin

Nie upłynęły nawet 24 godziny, a posąg został skradziony! Policja otrzymała zgłoszenie o tym fakcie od przypadkowych osób. Służby informują, że pomnik został zabrany ze swojego miejsca jeszcze w dniu urodzin Tilla, już o godzinie 10:00. Wystosowano także prośbę, by na policję zgłaszały się osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia, bądź mają na jego temat jakiekolwiek informacje. Cóż, wygląda na to, że komuś bardzo zależało na tym, by mieć Tilla na wyłączność. Poniżej zdjęcie, przedstawiające pomnik w chwili jego odsłonięcia.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock