Sinplus

i

Autor: Materiały prasowe

Sinplus z nowym utworem „Wildflower”. Tak brzmi niezależność! O czym jest numer?

2022-03-28 16:01

Ukazał się nowy singiel rockowego duetu Sinplus. „Wildflower” to manifestacja wolnego myślenia. Jednocześnie utwór to dla muzyków wędrówka do własnych korzeni, a dla nas okazja, by lepiej zrozumieć ich historię. Poniżej przedstawiamy szczegóły na temat nowego numeru oraz udostępniamy utwór do posłuchania! Sprawdźcie.

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka. Jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. W maju ubiegłego roku ukazała się ich płyta „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. W ramach promocji wydawnictwa zespół wystąpił w Warszawie. W tym roku duet Sinplus powróci do Polski i zagra na festiwalu Soundrive w Gdańsku, gdzie będziemy mogli na żywo usłyszeć ich nowy numer "Wildflower".

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

Sinplus przedstawia singiel "Wildflower" - o czym jest nowy utwór?

Nowy singiel zespołu Sinplus to przede wszystkim dzikie brzmienie gitar połączone z osobistym tekstem. Tym razem silnie powiązanym z biografią muzyków. Tytułowy „dziki kwiat” to symbol nadziei. Rośnie tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał, z dala od negatywnych wpływów cywilizacji. Za produkcję odpowiedzialny jest Matteo Bassi. Poniżej możecie posłuchać nowe dziecko Brogginich.

Sonda
"Wildflower" - co sądzisz o nowym utworze Sinplus?