Sharon Osbourne też nagrywała muzykę! Tak brzmi utwór jej zespołu w stylu disco!

i

Autor: mpi99/MediaPunch/Associated Press/East News Żona Ozzy'ego Osbourne'a nagrywała muzykę disco!

Sharon Osbourne też nagrywała muzykę! Tak brzmi utwór jej zespołu w stylu disco!

2023-11-09 11:28

Najnowsza odsłona podcastu rodzinki Osbourne'ów to prawdziwa kopalnia smaczków! Dowiedzieliśmy się już z niego, jak obecnie czuje się Ozzy, jakie muzyk ma plany na przyszłość, co zdarzało mu się robić na scenie i dlaczego zakończył się Ozzfest. Teraz dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat Sharon i jest to naprawdę perełka!

Fani Ozzy'ego Osbourne'a i jego szalonej rodzinki: żony Sharon i dzieci Kelly i Jacka, nie mają powodów do narzekania. Regularnie co tydzień ukazują się nowe odcinki prowadzonego przez familię podcastu The Osbournes Podcast. Choć zapowiadało się dość niewinnie, projekt okazał się być prawdziwą kopalnią smaczków. To z niego dowiedzieliśmy się, że Ozzy czuje się już lepiej, planuje powrót na scenę w 2024 roku i wydanie kolejnej płyty. To w podcaście też 'Książę Ciemności" wyznał, że... zdarzało mu się sikać na scenie! W ubiegłym tygodniu zaś dowiedzieliśmy się, dlaczego właściwie przestano organizować słynny Ozzfest. Nowy tydzień - nowe ciekawostki!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Śpiewająca Sharon Osbourne!

Tym razem w centrum epizodu znalazła się Sharon. W serii pytań i odpowiedzi od fanów, ktoś postanowił dowiedzieć się, czy rodzinka dotarła już do sekretnej piosenki żony Ozzy'ego, którą ta nagrała jeszcze jako... członkini zespołu disco! Jack i Kelly zdradzili, że a i owszem, zażartowali z Ozzy'ego, że nie jest jedynym muzykiem w tej rodzinie, a syn pary puścił z telefonu wspomnianą kompozycję! Została ona nagrana w 1978 roku przez formację The Sheikettes, której członkinią była Sharon i nosi tytuł You Can Strike Oil in Hollywood. Żona Ozzy'ego napisała ją wraz z Carol Connors i Avril Giacobbi, a za wydanie kawałka na winylowym singlu odpowiedzialna była wytwórnia Jet Records, należąca do ojca Sharon. Sama zainteresowana opowiedziała o kulisach powstania You Can Strike Oil in Hollywood. 

Właśnie dlatego to zrobiliśmy. … Jest taki dom na Sunset Boulevard, teraz jest to brzydki, biały dom… Kiedyś był to piękny, biały, klasyczny dom… Byłam tam kilka razy i zobaczyłam niesamowitą atmosferę. W każdym razie, dom został wystawiony na sprzedaż i kupiło go młode małżeństwo Arabów, a żona wypełniła ogród… plastikowymi kwiatami. To było tak niedorzeczne, że trafiło do wiadomości… i ludzie przychodzili w weekendy, żeby oglądać i tej młodej parze bardzo się to podobało, więc potem zrobili posągi nagich kobiet… A potem się pokłócili, a szofer podpalił dom i ten spłonął - opowiedziała Sharon.