Serj Tankian wyda autobiografię! Kiedy premiera Down with the System?

i

Autor: Serj Tankian/agefotostock/East News Serj Tankian zdradził szczegóły autobiografii!

Serj Tankian wyda autobiografię! Kiedy premiera "Down With The System"?

2023-10-25 11:02

Mniej więcej rok temu po raz pierwszy pojawiły się informacje, że Serj Tankian pracuje nad zupełnie nowym projektem. Muzyk zdradził wtedy, że jest w trakcie pisania autobiografii! Temat jednak dość szybko ucichł - aż do dziś! Muzyk zdradził w końcu szczegóły książki i co najważniejsze, podał datę jej premiery!

Wydaje się, że wszyscy raczej stracili już nadzieję na powrót w najbliższym czasie zespołu System of a Down z nową muzyką, tym bardziej, że członkowie formacji skupiają się obecnie na własnych projektach. Shavo Odadijan pracuje nad solowym krążkiem i wygląda na to, że proces ten jest już dość zaawansowany! Sporo dobra czeka nas też w przyszłym roku od Serja Tankiana! Tym razem nie chodzi jednak o muzykę, a o książkę!

System of a Down - 5 ciekawostek o debiutanckiej płycie zespołu | Jak dziś rockuje?

Serj Tankian z oficjalną zapowiedzią książkowej biografii!

Już w ubiegłym roku w wywiadzie dla magazynu "Revolver" muzyk zdradził, że jest w trakcie pisania autobiografii, nie podał jednak większych szczegółów mówiąc jedynie, że nie będzie to klasyczna pozycja, gdyż będzie w sobie łączyć elementy takich gatunków literackich jak biografia i... książka filozoficzna. Po tej rozmowie temat ucichł, by właśnie powrócić i to ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami!

We wtorek 24 października Serj oficjalnie ogłosił, że jego autobiografia została zatytułowana Down With The System i ujrzy światło dzienne (póki co chodzi oczywiście o rynek amerykański) 14 maja 2024 roku. Pozycja będzie zupełnie wyjątkową i obowiązkową dla fanów muzyka i oczywiście SOAD - Tankian opowie w niej o swojej drodze do sławy, dorastaniu w cieniu wojny domowej, przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, nie zabraknie także przytoczenia okoliczności, w jakich Serj dowiedział się o ludobójstwie Ormian i wskazania, jak duży wpływ na całe jego życie ma świadomość tego, że doszło do tak wielkiej tragedii. 

Na chwilę obecną nic nie wiadomo na temat polskiego wydania książki. Gdy tylko taka informacja się pojawi, znajdziesz ją na naszej stronie!

Łącząc dające do myślenia spostrzeżenia ze szczerą i poetycką prozą, "Down With The System" śledzi niezwykłą i nieprawdopodobną podróż Serja i bada, czego go ona nauczyła – o muzyce, sztuce, aktywizmie i o nim samym. To niezapomniana przejażdżka, która zapiera dech w piersiach czytelnikom – i absolutna rozkosz zarówno dla nowych, jak i starych fanów - brzmi opis książki od wydawcy.