Serj Tankian nagrał numer do gry komputerowej. Tak brzmi No Tomorrow

i

Autor: AP/EAST NEWS Nowy kawałek Serj Tankiana

Serj Tankian nagrał numer do gry komputerowej. Tak brzmi "No Tomorrow"

2022-05-20 12:49

Spora niespodzianka dla fanów ormiańsko-amerykańskiego muzyka! Serj Tankian bez zapowiedzi wydał zupełnie nowy kawałek. “No Tomorrow”, bo tak jest zatytułowany, powstał na potrzeby promocji gry komputerowej “Metal: Hellsinger- The Gods of Metal” i można go usłyszeć w oficjalnym zwiastunie. Piosenka znajdzie się na ścieżce dźwiękowej gry, w tworzeniu której wzięli też udział muzycy zespołów Arch Enemy, Trivium i Lamb of God. W oczekiwaniu na całość posłuchajcie “No Tomorrow”.

Serj Tankian znany jest przede wszystkim jako członek zespołu System of a Down, z którym nagrał pięć albumów studyjnych. W 2006 roku grupa ogłosiła przerwę, by ponownie połączyć się w 2011 roku. Mimo to, dwie ostatnie płyty bandu ukazały się w 2005 roku - mowa o Mezmerize i Hypnotize. Warto jednak pamiętać, że w 2020 roku zespół wypuścił podwójny singiel Protect the Land/Genocidal Humanoidz, zysk z którego przeznaczył na specjalny Fundusz, który niesie pomoc poszkodowanym w wojnie w Armenii.

Sonda
Czekasz na nową muzykę od System of a Down

Solowa kariera Tankiana

Muzyk prowadzi też udaną karierę solową. Serj ma na koncie cztery albumy studyjne, jeden album z poezją mówioną, kilka płyt live i ścieżek dźwiękowych oraz trzy minialbumy - ostatnia EP-ka, zatytułowana Elasticity ukazała się w zeszłym roku. Artysta od lat bierze czynny udział w tworzeniu ścieżek dźwiękowych do gier. Właśnie z tej okazji fani muzyka mają okazję usłyszeć jego premierowy utwór!

Co tam w środku gra? System Of A Down

“No Tomorrow” - numer promujący grę “Metal: Hellsinger- The Gods of Metal”

Serj Tankian wziął udział w pracach nad ścieżką dźwiękową do gry “Metal: Hellsinger- The Gods of Metal”. W czwartek 19 maja ukazał się oficjalny trailer gry, a w nim usłyszeć można efekt współpracy muzyka z kompozytorami ścieżki dźwiękowej, czyli numer No Tomorrow. Sam Serj tak mówi o piosence:

Jestem podekscytowany mogąc ogłosić, że piosenka, nad którą pracowałam z kompozytorami muzyki do gry, będzie częścią „Metal: Hellsinger”, nowej strzelanki, która ukaże się jeszcze w tym roku. Nie przepadam za grami, ale ten intensywny zwiastun sprawił, że nie mogę się jej doczekać!

Posłuchajcie No Tomorrow!

Zobacz także: Sharon Osbourne zdradziła datę premiery najnowszej płyty Ozziego. Kiedy ukaże się album?