Sharon Osbourne zdradziła datę premiery najnowszej płyty Ozziego. Kiedy ukaże się album?

i

Autor: Rex Features/East News Nowy album Ozzy'ego Osbourne'a nadchodzi!

Sharon Osbourne zdradziła datę premiery najnowszej płyty Ozziego. Kiedy ukaże się album?

2022-05-19 15:02

O następcy “Ordinary Man” z 2020 roku mówi się już od niemal roku. Fani Ozzy’ego poznali kolejne szczegóły krążka - od producenta, przez kierunek muzyczny, aż po gości, którzy się na nim pojawią. Brakowało jednak najważniejsze informacji - kiedy płyta zostanie wydana. Ten szczegół zdradziła w jednym z wywiadów Sharon Osbourne - wygląda na to, że wydawnictwo ukaże się szybciej, niż się wszystkim wydawało!

W 2020 roku Ozzy Osbourne wydał swój dwunasty album studyjny. Płyta Ordinary Man została wyprodukowana przez jednego z najbardziej uznanych obecnie producentów w przemyśle muzycznym - Andrew Watta, promowały ją cztery single, a gościnnie na krążku pojawili się Elton John i Post Malone. Płyta otrzymała bardzo pozytywne recenzje, nic więc dziwnego, że Ozzy niemal natychmiast ponownie rozpoczął współpracę z Wattem nad kolejnym wydawnictwem.

Sonda
Czekasz na nowy album Ozzy'ego?

Nowy album Ozzy’ego Osbourne’a - pierwsze szczegóły

Szczegóły na temat niezatytułowanego albumu są ujawniane fanom artysty zdawkowo już od kilku miesięcy. Wiadomo, że na krążku pojawi się, po nieobecności na Ordinary Man, Zakk Wylde - stały współpracownik Ozzy’ego. W listopadzie 2021 roku wytwórnia Sony ogłosiła, że album muzyka ukaże się w ciągu kolejnych sześciu miesięcy. Okres ten dawno minął, płyty jednak brak, wygląda na to, że ta ukaże się - i to szybciej, niż się wszystkim wydaje.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Sharon Osbourne zdradziła datę premiery najnowszej płyty Ozziego

W wywiadzie dla The Graham Norton Radio Show Sharon Osbourne - żona i menedżerka artysty - wypowiedziała się na temat najnowszego albumu “księcia ciemności” i ich planów na przyszłość. Okazuje się, że para zamierza przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii, nim się to jednak stanie, Sharon krąży co kilka tygodni między tym krajem a USA. W czasie tej rozmowy Sharon zdradziła, że Ozzy aktualnie nadal przebywa w Stanach, gdzie pracuje w specjalnie dla niego stworzonym studiu nagrań. Menedżerka wspomniała też, że najnowszy album artysty jest już skończony i ukaże się we wrześniu tego roku.

Ozzy czuje się naprawdę, naprawdę dobrze. Skończył kolejny album, który ukaże się we wrześniu. [...] Jest zajęty pracą w studiu. Wciąż pisze i śpiewa, to czyni go najbardziej szczęśliwym. [Ozzy] nigdy nie przestanie śpiewać i tworzyć. Zbudowaliśmy dla niego duże studio, więc może robić to wszystko w domu.

Ozzy Osbourne walczy z Covid-19 

Niedługo po tym wywiadzie, Sharon zmuszona była jak najszybciej wracać do męża, który zachorował na koronawirusa. Niedługo później zaraziła się także ciężarna córka pary - Kelly Osbourne. Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia muzyka i jego córki.

Zobacz także: YUNGBLUD oficjalnie zapowiedział nowy album! Tytuł, data premiery