Selena Gomez miała obsesję na punkcie Kurta Cobaina! Trochę przesadzałam

i

Autor: Materiały prasowe - Chris Cuffaro/Materiały prasowe Selena Gomez była wielką fanką Kurta Cobaina z Nirvany!

Selena Gomez miała obsesję na punkcie Kurta Cobaina! "Trochę przesadzałam"

2024-02-27 11:01

Selena Gomez to popularna na całym świecie aktorka i wokalistka, która właśnie zaprezentowała swój najnowszy singiel. Przy okazji jego promocji gwiazda udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się dość zaskakującym wyznaniem. Okazuje się, że przed laty Selena była wielką fanką Kurta Cobaina, a jej zainteresowanie miało wręcz ocierać się o obsesję!

Selena Gomez rozpoczęła karierę już jako dziecko, szybko stając się jedną z czołowych gwiazd Disneya. Początkowo dała się poznać jako aktorka w popularnych serialach Disney Channel, m.in. Czarodzieje z Waverly Place, w 2008 roku podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy. Aktorka i wokalistka ma już na koncie sześc albumów i mówi się, że przygotowuje się do wydania kolejnego, który będzie równocześnie jej pożegnaniem się ze światem muzyki. Selena nie ukrywa, że tworzenie i nagrywanie nie daje jej już satysfakcji i zamierza skupić się na aktorstwie. Obecnie Gomez można oglądać w przebojowym serialu Zbrodnie po sąsiedzku, którego jest także producentką i za rolę w którym zdobyła już dwie nominacje do Złotego Globu.

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Selena Gomez była wielką fanką lidera Nirvany!

W piątek 23 lutego artystka wydała kolejny singiel, mający zapowiadać pożegnalne wydawnictwo, Love On. Z okazji premiery kawałka pojawiła się w talk show "Jimmy Kimmel Live!" i to właśnie tam zdradziła naprawdę interesujący szczegół ze swojego życia.

W rozmowie Selena zdradziła, że przed laty była wielką fanką Kurta Cobaina! Padło to w ramach odpowiedzi na pytanie prowadzącego, czy jest jakaś gwiazda, na której ta miała kiedykolwiek obsesję - w odpowiedzi na to Gomez wskazała właśnie na zmarłego 30 lat temu lidera Nirvany. Miało to mieć miejsce w czasie, gdy wokalistka dorastała - to wtedy miała zasłuchiwać się w grunge'u, zbierać plakaty Kurta, oglądać występy, wywiady i filmy dokumentalne, a nawet obcinać i farbować włosy tak, by wyglądać jak on!

Wiem trochę za dużo - powiedziała Selena prowadzącemu.

Sprawdź się w quizie o Nirvanie!

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?