Sabaton wystąpi w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce, bilety

i

Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER Sabaton Polska 2023 - data, miejsce, bilety

Sabaton wystąpi w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce, bilety

2022-08-24 19:03

Zespół Sabaton dopiero co zagrał w Krakowie, a już zapowiedział, że powróci do Polski w przyszłym roku! Gdzie i kiedy odbędzie się kolejny występ szwedzkiej grupy w naszym kraju? Kiedy rusza sprzedaż biletów i na jakich zasadach będzie się odbywać? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje

Sabaton to pochodzący ze Szwecji, założony w 1999 roku zespół, wykonujący muzykę heavy metalową. Grupa zaliczana jest, obok Helloween, Blind Guardian i DragonForce do tzw. "Wielkiej Czwórki Power Metalu". Formację wyróżnia tematyka tekstów, która dotyczy przede wszystkim różnych wydarzeń historycznych, z naciskiem na znaczące wojny czy bitwy, nie brak jednak kompozycji, które poruszają bardziej osobiste kwestie jak rozstania czy choroby. Sabaton ma na koncie dziesięć albumów studyjnych, z czego ostatni ukazał się w marcu tego roku. Grupa cieszy się w Polsce dużą popularnością, a to za sprawą utworu Uprising, który opowiada o Powstaniu Warszawskich i wielokrotnie występowała w naszym kraju.

Sabaton zagra w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce, bilety

Zespół dopiero co zagrał w Krakowie w ramach trasy, promującej najnowszy album, a już zapowiedział, że za rok powróci do Polski! Zespół wystąpi 9 maja 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie! Ekskluzywna przedsprzedaż biletów dla uczestników krakowskiego koncertu Sabaton rozpocznie się już 29 sierpnia o 10:00 za pośrednictwem strony eBilet.pl. Zakup będzie możliwy po wprowadzeniu kodu kreskowego biletu z występu grupy w krakowskiej TAURON Arenie. Otwarta przedsprzedaż biletów  na wydarzenie rozpocznie się 1 września (10:00) w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie),  a także w sieci eBilet.

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim