Royal Republic ODWOŁUJĄ koncerty w Krakowie i Warszawie. Jaki jest powód? [OŚWIADCZENIE]

i

Autor: Retna/Avalon.red/REPORTER Koncerty Royal Republic odwołane

Royal Republic ODWOŁUJĄ koncerty w Krakowie i Warszawie. Jaki jest powód? [OŚWIADCZENIE]

2022-11-23 15:00

23 i 24 listopada zespół Royal Republic miał wystąpić na dwóch koncertach w Polsce - w Krakowie i Warszawie. W chwili, gdy fani kapeli przygotowywali się na wydarzenie, zespół wydał oświadczenie, w którym poinformował, że zmuszony jest odwołać oba występy. Jaki jest powód takiej decyzji?

Zespół Royal Republic został założony w Malmö w Szwecji w 2007 roku. Debiutancki krążek kapeli, zatytułowany We Are the Royal ukazał się w 2009 roku i spotkał się z szerokim uznaniem krytyków, fanów i stacji radiowych. W kolejnych latach zespół, w skład którego od samego początku wchodzą Adam Grahn, Hannes Irengård, Jonas Almén Per Andreasson, wydał jeszcze trzy krążki, z czego ostatni, Club Majesty, ukazał się w 2019 roku.

Royal Republic ODWOŁUJĄ koncerty w Krakowie i Warszawie. Jaki jest powód? [OŚWIADCZENIE]

To właśnie w ramach promocji tego albumu zespół miał zawitać  do naszego kraju już w listopadzie ubiegłego roku, jednak ze względu na pandemię COVID-19 występy te zostały przełożone na następny rok. Kapela miała zagrać w Polsce dwa koncerty - 23 listopada w Krakowie i 24 listopada w Warszawie. No właśnie, miała, gdyż dosłownie na kilka godzin przed rozpoczęciem krakowskiego koncertu grupa ogłosiła, że ze względów rodzinnych oba występy zostają odwołane. Jak informują organizatorzy:

Måneskin dla Eska Rock!

Obecnie trwają prace nad znalezieniem nowych dat koncertów. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bileterie za pośrednictwem, których dokonaliście zakupu biletu skontaktują się z Wami.

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?