Ronnie Wood

i

Autor: Amy Harris/Invision/East News

Wiadomości

Ronnie Wood (The Rolling Stones) opowiada o tym, co go nakręca. "Narkotyki i alkohol temu nie dorównują"

Ronnie Wood, gitarzysta, opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów o tym, co go najbardziej nakręca i powoduje, że jest na "haju". I nie chodzi tu o alkohol czy narkotyki.

Ronnie Wood opowiada o tym, co go nakręca

Ronnie Wood, gitarzysta formacji The Rolling Stones, przez lata miał problemy z narkotykami oraz alkoholem. 76-letni muzyk w rozmowie z "The Sun" przyznał, że znalazł substytut dla wspomnianych używek. 

Najsłynniejsze logo w historii rocka należy do The Rolling Stones. Jak powstało?

Lubię teraz pić zielone soki i ćwiczyć pod okiem mojego trenera – wystarczą lekkie treningi i ćwiczenia rozciągające, aby utrzymać dobre krążenie. To potrzebne, gdy jest się starszym. W trasie zawsze jest duża impreza, ale lubię mieć chwilę ciszy. Jestem uzależniona od serialu "Ripley" – przyznał Wood. Gitarzysta dodał, że najbardziej nakręcają go same koncerty. 

Zastrzyk adrenaliny jest większy niż w przypadku jakiegokolwiek narkotyku czy alkoholu. Taki naturalny haj jest najlepszy. Narkotyki i alkohol mu nie dorównują.

Teraz muzycy The Rolling Stones są w trakcie trasy stadionowej po Ameryce Północnej (Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie) promującej ubiegłoroczny album "Hackney Diamonds". Stonesi, w ciągu niecałych trzech miesięcy, dadzą łącznie 19 koncertów. Setlista skupia się raczej na najbardziej znanych utworach grupy. Jeśli chodzi o najnowszą płytę, postawiono na singlowe "Angry", "Sweet Sounds of Heaven" oraz "Mess It Up". 

Ponadto wokalista Mick Jagger przyznał na antenie radia SWR3, że w planach są również koncerty na Starym Kontynencie. Prawdopodobnie odbędą się one w 2025 roku. Czy doczekamy się kolejnego występu Stonesów w Polsce? Jest na pewno na to szansa... 

10 najlepszych zespołów rockowych. Które grupy znalazły się w czołówce?: