Film 'Bohemian Rhapsody' nadal przynosi wiele zysku członkom Queen. O jakich kwotach mowa?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mP0VHJYFOAU

Roger Taylor powiedział, dlaczego Sacha Baron Cohen nie zagrał Freddiego Mercury'ego

2021-12-07 9:08

Gdy film 'Bohemian Rhapsody' zaczął powstawać, mówiło się, że postać Freddiego Mercury'ego ma zagrać Sacha Baron Cohen. Jak wiemy, tak się nie stało, a całą sytuację postanowił przedstawić Roger Taylor.

Film 'Bohemian Rhapsody' okazał się ogromnym hitem, który w pewien sposób przetarł drogi dla filmów biograficznych. Jak wiadomo, mówiło się o tym, że w postać Freddiego Mercury'ego, miał wcielić się Sacha Baron Cohen. Finalnie wokalistkę Queen zagrał Rami Malek, a teraz Roger Taylor ujawnił, jak wyglądał cały proces wyboru aktora.

EskaROCK Live! - Organek - cały koncert

Roger Taylor powiedział, dlaczego Sacha Baron Cohen nie zagrał Freddiego Mercury'ego

W wywiadzie dla 'Classic Rocka' Roger Taylor ujawnił, że cieszy się z faktu, że Sacha Baron Cohen nie został filmowym Freddiem:

Myślę, że wypadłby beznadziejnie. Sacha jest natrętny. Jest też o piętnaście centymetrów za wysoki. Obejrzałem jego ostatnie filmy i doszedłem do wniosku, że nie jest dobrym aktorem. Uważam, że jest znakomity jako wywrotowy komik, to mu wychodzi doskonale. Uważam, że Rami wykonał znakomitą robotę odgrywając niemal niemożliwą do zagrania rolę.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]