Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Rodzice żądają usunięcia dyrektorki szkoły, ponieważ jest fanką Iron Maiden

2021-10-13 10:04

Muzyka Iron Maiden zawsze budziła wiele emocji, jednak teraz można dojść do wniosku, że to mocna przesada. Trudno inaczej nazwać żądanie zwolnienia dyrektorki szkoły za to, że lubi muzykę zespołu.

Muzyka Iron Maiden zawsze budziła wiele emocji, a w latach 80-tych i 90-tych, grupę uznawano za kontrowersyjną i niebezpieczną. Mówiło się wtedy, że Iron Maiden to sataniści, co oczywiście było bzdurą. Jak widać, niektórzy nadal myślą, że zespół jest niebezpieczny i słuchanie go, związane jest z satanizmem. Przez to, rodzice dzieci w jednej ze szkół w Kanadzie, postanowili złożyć petycję domagając się usunięcia dyrektorki szkoły. Wszystko przez to, że kobieta zadeklarowała swoją sympatię do Iron Maiden.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Rodzice żądają usunięcia dyrektorki szkoły, ponieważ jest fanką Iron Maiden

Rodzice dzieci szkoły średniej Eden w St. Catherines w Ontario uruchomili petycję domagając się usunięcia dyrektorki szkoły, Sharon Burns. Jak możemy przeczytać w petycji:

Jako zaniepokojeni rodzice jesteśmy głęboko zniesmaczeni faktem, że dyrektorka pokazuje satanistyczne symbole oraz satanistyczne praktyki w jej mediach społecznościowych, gdzie zobaczyć je mogą wszyscy uczniowie. Jako rodzice chcemy przeniesienia jej do innej szkoły. Prosimy zastąpić ją innym dyrektorem, który wyznaje rodzinne wartości Eden i nie będzie ich sabotował ani nie będzie przedstawiał uczniom satanistycznych symboli oraz praktyk.

Na szczęście, szybko powstała kontrpetycja, która krytykowała żądania rodziców. Jak czytamy:

To niedorzeczne, że kilkoro rodziców ocenia ją jako dyrektorkę na podstawie postu na Instagramie. Eden High School jest szkołą publiczną, a nie chrześcijańską. Jeśli nie lubisz nauczyciela swojego dziecka, poślij go do innej szkoły. Dyrektorka szerzy miłość i życzliwość i jest pewnie jedną z najbardziej entuzjastycznych nauczycielek, jaką kiedykolwiek miała ta szkoła.

Kontrowersje wywołało zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu